دفاع شخصی
گنجی :

سبك و سیاق برگزاری لیگ های كاراته تغییر نمود

سبك و سیاق برگزاری لیگ های كاراته تغییر نمود

دبیر سازمان لیگ فدراسیون کاراته اظهار داشت: حمایت های رئیس فدراسیون و رهنمودهای دبیر فدراسیون سبب برگزاری لیگ به سبکی جدید شد.کوروش گنجی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: از آنجایی که اغلب مربیان و سرپرستان تیم ها به علت کاهش هزینه درخواست نمودند لیگ به صورت فشرده و متمرکز در چند روز برگزار شود، مصمم شدیم تا با تغییر در نحوه برگزاری میزان کاستی و فشار ناشی از برگزاری فشرده رقابت ها را کاهش دهیم. بر همین مبنا هم جلسات گوناگونی برگزار شد و در نهایت با نظر وحید مؤمنی، سرپرست دبیری فدراسیون و حمایت های طباطبایی این تغییرات اجرا شد.
وی با تکیه بر تلاش سازمان لیگ در جهت برگزاری رقابت ها در سطح بین المللی، اظهار داشت: برای نخستین بار سعی کردیم تا پیکارهای لیگ برتر و همینطور سوپر لیگ سالجاری به سبک و سیاقی جدید برگزار گردد که از این حیث میتوان گفت به سطح بین المللی نزدیک شدیم و این امر میسر نمی شد مگر با حمایت جامعه کاراته که جای تقدیر و تشکر دارد.
دبیر سازمان لیگ کاراته افزود: از تمامی همکارانم در سازمان لیگ نهایت تشکر را دارم که در خلال این روزها باوجود محدودیت های ناشی از کرونا گاهی تا پاسی از شب زحمت چیدمان سالن را متقبل شدند. همینطور دبیر فدراسیون کاراته باوجود مشغله های کاری با حضور در سالن مسابقات نظارت ویژه ای بر حسن برگزاری رقابت های لیگ با شرایط جدید داشت که جا دارد از ایشان تشکر نمایم.
گنجی در انتها اظهار داشت: بار دیگر لازم می دانم از حمایت های سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون هم قدردانی کنم که سبب شد لیگ سال جاری با عنایت به حاکم بودن شرایط کرونا با بهترین کیفیت برگزار شود.

1399/12/18
10:18:34
0.0 / 5
1243
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد