دفاع شخصی
تكواندو بین المللی صوفیه؛

تكواندوكاران ایران رقبای خویش را شناختند

تكواندوكاران ایران رقبای خویش را شناختند

تکواندوکاران ایران در حالی مبارازت خویش را در هشتمین دوره رقابت های بین المللی آزاد صوفیه آغاز می کنند که میرهاشم حسینی به علت بیماری حضور در این مسابقات را از دست داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، هشتمین دوره رقابت های بین المللی آزاد تکواندو تا ساعاتی دیگر با حضور ۳۹۰ تکواندوکار به میزبانی بلغارستان در «هتل رامادا» شهر صوفیه شروع می شود. مراسم قرعه کشی این رقابتها شب گذشته انجام شد و ۵ تکواندوکار ایرانی حاضر در این مسابقات رقبای خودرا شناختند.
بر اساس اعلام فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو، میرهاشم حسینی که قرار بود در وزن ۷۴- کیلوگرم در این مسابقات شرکت نمایند به سبب سرماخوردگی و با نظر کادر فنی در این مسابقات حضور نخواهد داشت.
اما در سایر اوزان و در وزن ۵۴- کیلوگرم، حسین لطفی بعد از یک دور استراحت «اوتمان رزوک» از بلژیک را پیش رو دارد و سپس با برنده یونان و آلمان مبارزه می کند.
در وزن ۶۸- کیلوگرم سروش احمدی ابتدا با «اوزکایا عمران» از آلمان پیکار می کند و در صورت برتری به دیدار «ادیوال پونتس» از برزیل خواهد رفت.
امیرمحمد بخشی در وزن ۷۴- کیلوگرم دور نخست «تیمور سوباسیک» از بوسنی و هرزگوین را پیش رو دارد و سپس برابر برنده دیدار آلمان و نروژ قرار می گیرد.
در وزن ۸۰- کیلوگرم مهران برخورداری ابتدا به مصاف «ادگاراس ابروماویکیوس» از لیتوانی می رود و در ادامه با «اپوستولوس تلیکاستوگلو» از یونان مبارزه می کند.
در وزن ۸۷+ کیلوگرم نیز سجاد مردانی بعد از یک دور استراحت به مصاف برنده مبارزه بلغارستان و آلمان می رود.
این دوره از رقابتها امروز تمام می شود.


منبع:

1399/12/19
14:54:14
0.0 / 5
1035
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد