دفاع شخصی
آرش میراسماعیلی:

نهال جودو را برای آینده كاشته ایم

نهال جودو را برای آینده كاشته ایم

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون جودو با اشاره به برنامه هایی كه برای آینده این فدراسیون دارد اظهار داشت: توجه به رده های پایه در اولویت كار ماست و نهال خوبی را برای آینده كاشته ایم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، آرش میراسماعیلی در بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون جودو که بامداد امروز دوشنبه صورت گرفت با اشاره به فعالیتهایی که در این رشته صورت گرفته است اظهار داشت: جودو بعنوان نخستین رشته رزمی حاضر در المپیک عمری ۶۰ ساله دارد که حدود ۶۰ هزار نفر هم بعنوان خانواده جودو در حال فعالیت بودند.
رئیس فدراسیون جودو افزود: البته با این تعداد طبیعتا آمار خوبی نداشتیم. به همین خاطر سعی کردیم و توانستیم این آمار را به ۸۸ هزار نفر برسانیم.
آرش میراسماعیلی افزود: با وجود تبلیغات منفی که ضد جودو ایران صورت گرفته است، سعی کردیم با تعریفی که از این رشته داریم فعالیت در استان ها را گسترش دهیم و هم اکنون در ۲۰ استان برنامه های زیادی را اجرا کردیم.
وی افزود: شش ماه اول سال ۹۸ را با شرایطی متفاوت شروع کردیم و توانستیم در رده های سنی نوجوانان و جوانان عملکرد خوبی داشته باشیم و در ادامه کسب سهمیه المپیک را دنبال کردیم و در مسابقات جهانی ژاپن با اتفاقات ناگواری مواجه شدیم.
میراسماعیلی با تاکید بر اینکه برای پرورش قهرمانان به صورت گلخانه ای کار کرده ایم اظهار داشت: در این زمان موفق به کسب ۷ مدال جهانی شدیم که ۴ مدال آن متعلق به اینجانب است. تلاش ما این است که بتوانیم در رده های پایه کار نماییم که در همین راستا روی ۲۰۰ نونهال، نوجوان و جوان سرمایه گذاری کردیم. تلاش ما این است که از این طریق بتوانیم نهال خوبی برای آینده جودو بکاریم.
رئیس فدراسیون جودو در ادامه به فشارهایی که به خاطر اتفاقات اخیر به خودش و فدراسیون وارد شده است اشاره نمود و اظهار داشت: به خاطر نظام و جودو سیلی خوردیم و حتی در داخل هم شرایط به نحوی پیش رفت که کار ما سخت تر شد.
میراسماعیلی در ادامه با تاکید بر اینکه صالحی امیری به خوبی در جریان پرونده جودو ایران در دادگاه بین المللی ورزش قرار دارد اظهار داشت: خط قرمزهای نظام را می دانم و افتخار می کنم که به خاطر کشورم سیلی خوردم اما متاسفانه حمایت خوبی نشدیم.
رئیس فدراسیون جودو با اشاره به کمبود بودجه این فدراسیون اظهار داشت: از بودجه ای که برای فدراسیون در نظر گرفته اند 60 درصد را دریافت کرده ام که با این بودجه نمی توانم کاری انجام دهم. نیازمند کمک بیشتر هستیم.


منبع:

1399/04/09
22:10:09
5.0 / 5
2253
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد