دفاع شخصی
تكواندو بین المللی تركیه؛

غزل سلطانی به نشان نقره دست یافت

غزل سلطانی به نشان نقره دست یافت

تکواندوکار ایران در روز دوم از هشتمین دوره رقابتهای بین المللی ترکیه موفق به کسب یک مدال نقره و دو برنز شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، در ادامه این رقابتها که به میزبانی ترکیه در شهر استانبول جریان دارد تیم ملی ایران چهار نماینده در روز دوم داشت که توسط غزل سلطانی یک نشان نقره، ملیکا میرحسینی ناهید کیانی دو نشان برنز بدست آورد و کوثر اساسه هم از دور رقابتها کنار رفت.
غزل سلطانی در وزن ۵۳- کیلوگرم کار خویش را پیروزی ۳۳ بر ۶ مقابل «کانسو آلتین» از ترکیه شروع کرد و در ادامه ۲۷ بر ۵ «لورنا کابل سولاز» از اسپانیا را شکست داد و سپس با برتری ۲۰ بر صفر در پیکار با «ملیک ایلماز» از ترکیه، ۱۸ بر ۵ مقابل «پاتیمات آباکاروا» از آذربایجان، و ۲۵ بر ۲۳ برابر «چاروس کایوموا» از ازبکستان راهی دیدار نهایی شد. سلطانی در مبارزه پایانی بعد از تساوی ۶ بر ۶ برابر «اومایما البوچتی» از مراکش در امتیاز طلایی باخت و نقره گرفت.
تیم بانوان ایران در وزن ۵۷- کیلوگرم دو نماینده داشت. بعد از سه پیروزی ۱۸ بر ۵ مقابل ««گولس پولات»، ۱۹ بر ۳ برابر «توگبا ایلماز» و ۲۰ بر ۱۸ در پیکار با «هایسه کبرا» هر سه از ترکیه، در مرحله نیمه نهایی ۱۴ بر ۱۲ نتیجه را به «این سه تراویدا» از لیتوانی واگذار کرد و برنز گرفت.
کوثر اساسه دیگر نماینده ایران در این وزن بعد از پیروزی ۱۴ برصفر مقابل «فاطما آیرم آیگول» از ترکیه، ۱۷ بر ۱۶ برابر «آرلت اورتیز بنیتو» از اسپانیا از دور مسابقات حذف شد.
ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷- کیلوگرم کار خویش را با پیروزی ۲۰ بر ۶ مقابل «سلین کایا» از ترکیه شروع کرد و سگس ۷ بر ۶ «الیزابت اولوچی آنیاناچو» از نیجر را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی ۱۴ بر ۱۰ در پیکار با «نیگورا تورسونکولوا» از ازبکستان باخت و برنز گرفت.
تا آخر روز دوم این مسابقات توسط زهرا پوراسماعیل یک نشان طلا، غزل سلطانی یک مدال نقره، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکامیرحسینی و ناهید کیانی هم به چهار مدال برنز دست پیدا کرده است.
آخرین نماینده ایران مهلا مؤمن زاده است که فردا جمعه در روز پایانی این رقابتها به دیدار رقبای خود می رود.


منبع:

1399/12/23
12:12:38
0.0 / 5
1342
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد