دفاع شخصی
پورشیب :

تیم ملی كاراته شخصیت قهرمانی پیدا كرده است

تیم ملی كاراته شخصیت قهرمانی پیدا كرده است

به گزارش دفاع شخصی سرگروه تیم ملی کاراته اظهار داشت: مردم ایران دوست دارند کاراته هر میدانی را با دست پر ترک کند و همین موضوع کار را برای ملی پوشان سخت کرده، ولی این توقع بالا به ما انگیزه دو چندان می دهد.ذبیح الله پورشیب با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابت های «کاراته وان» ترکیه پس از یک سال دوری کاراته کاها از میادین بین المللی انجام شد و این مساله برای ما ورزشکاران جای بسی خوشی دارد. میزبان تلاش زیادی داشت تا با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی مسابقات سطح بالایی را برگزار کند که در این کار هم موفق بود. ضمن اینکه به سبب حضور اغلب کاراته کاهای مطرح دنیا شاهد رقابت های با کیفیتی بودیم. البته که همین دوری یک ساله از مسابقات افت محسوسی را در میان مدعیان جهانی به دنبال داشت و بسیاری از مدال آوران جهانی در این رقابت ها بازنده و از دستیابی به مدال بازماندند.
وی افزود: پس از پشت سر گذاشتن هشت مرحله اردو با هدایت سید شهرام هروی و مربیگری روحانی، حسنی پور، خواجوی، کادر پزشکی و دکتر نصر فیزیوتراپ با آمادگی بدنی، فنی، روحی و روانی مناسبی در اولین مرحله از رقابت های لیگ جهانی حضور پیدا کردیم و عملکرد خوبی را نیز به معرض نمایش گذاشته و همانند گذشته به مثابه یکی از بهترین ها و مدعیان لیگ جهانی ظاهر شدیم که ستایش اغلب کارشناسان حاضر در این رقابت ها را نیز به دنبال داشت.
سرگروه تیم ملی کاراته درباب مبارزات وزن ۸۴- کیلوگرم اظهار داشت: در وزن من غیر از «آراگا» ژاپنی همه مدعیان همچون کاراته کاهای ترکیه، کرواسی، اکراین، مصر، فرانسه، مقدونیه، آذربایجان و.. حضور داشتند و واقعاً رقابت هایی در سطح جهانی را شاهد بودیم که خالی از اتفاقات مرسوم مسابقات نبود. تعدادی از بهترین های دنیا بازنده تاتامی مسابقات را ترک کردند و خدا را شکر من موفق شدم به نتیجه دلخواه دست پیدا کنم.

پورشیب افزود: اهل تقلید نیستم، هر ورزشکاری برای خود رویه ای دارد، من همیشه در آخر هر مسابقه ای مدال آنرا به ویترین خاطرات سپرده و با انگیزه دو چندان برای مسابقه بعدی تلاش می کنم. نگاه من به جلو است و سخت تمرین می کنم تا در تورنمنت بعدی هم بهترین نتیجه را کسب کنم. وظیفه خود می دانم که برای موفقیت و سربلندی کشور و پرچم این مرز و بوم تا سر حد توان تلاش کنم.
وی درباب رقابت های کاراته وان لیسبون هم اظهار داشت: این رقابت ها برای کسب سهمیه خیلی مهمست و همه تلاشم را از همین فردا برای موفقیت در این رقابت ها به کار می گیرم. ولی این را هم باید بدانیم که نتایج مسابقات قهرمانی اروپا هم خیلی تأثیر گذار است و بنا بر این تا یک ماه مانده به المپیک که این مسابقات برگزار می شود، درگیر کسب سهمیه هستیم.
سرگروه تیم ملی درباب تبریک به گنج زاده پس از کسب مدال طلا اظهار داشت: همه ما یک تیم هستیم، با مدال هم شاد می شویم و با شکست ها گریان، رمز موفقیت تیم ملی کاراته در همین است که ما همه به مفهوم واقعی یک تیم هستیم. تک تک نفرات تیم ملی تا سر حد توان برای موفقیت و خوشی مردم تلاش می کنند. ما اول رفیق هستیم و بعد رقیب، سال ها در کنار هم بوده و خواهیم بود. رقابت ما در فضای سالم و دوستانه است.
پورشیب در آخر اظهار داشت: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش حمایت خوبی از تیم ملی کاراته داشته اند که امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد. ولی چیزی که برای من و اعضای تیم ملی اهمیت دارد، نگاه ویژه و خاص مدیریت فدراسیون است. کلیه امکانات و شرایط مورد نیاز در اختیار ملی پوشان قرار گرفته و برخوردها بسیار محترمانه است. در حقیقت طباطبایی شخصیت یک تیم تراز اول دنیا را به این تیم داده و واقعاً جای تشکر و قدردانی دارد.


منبع:

1399/12/30
14:33:14
0.0 / 5
541
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد