دفاع شخصی
به بهانه انتقاد تند ملی پوش كشتی آزاد از كادرفنی

وقتی حسین خانی مدعی بازی كثیف می شود

وقتی حسین خانی مدعی بازی كثیف می شود

آزادکار وزن 74 کیلوگرم ایران بعد از انتخاب نشدن توسط کادر فنی تیم ملی برای حضور در رقابت های گزینشی المپیک، در صفحه اینستاگرام خود واکنش تندی به این اتفاق داشت.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، بعد از اعلام فهرست ۳ آزادکار اعزامی ایران به رقابت های گزینشی المپیک و انتخاب یونس امامی بعنوان آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران، مصطفی حسین خانی در صفحه مجازی خود به شدت موضع گرفت و وانمود کرده که باز هم در تیم ملی مورد بی مهری قرار گرفته است، ادعایی که واقعیت خلاف آنرا نشان میدهد.
حسین خانی از سال ۲۰۰۶ در رده های مختلف تیم ملی حضور داشته است که آخرین بار آن رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ بود که به مدال برنز رسید.
وی در حالی مدعی شده که باز هم در تیم ملی مورد ظلم قرار گرفته که تا حالا در ۴ دوره رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان در سالهای ۲۰۱۴، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ برای تیم ملی به میدان رفته که حاصل آن تنها یک مدال برنز آن هم در رقابت های جهانی اوزان غیرالمپیکی در سال ۲۰۱۶ بوده است.
رتبه سیزدهم در رقابت های جهانی ۲۰۱۴، رتبه هشتم در رقابت های جهانی ۲۰۱۷ و رتبه سیزدهم در رقابت های جهانی ۲۰۱۸ حکایت از عملکرد ضعیف آزادکار با تجربه ایران در رویدادهای مهم بین المللی دارد، وی در رده جوانان نیز در سال ۲۰۰۸ به عنوانی بهتر از بیست و ششمی جهان نرسید.
وی همین طور طی سالهای متمادی حضور در تیم ملی در ۶ دوره رقابت های بزرگسالان قهرمانی آسیا، ۲ دوره رقابت های بازی های آسیایی، ۳ دوره رقابت های نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا، یک دوره رقابت های کشورهای اسلامی و ۶ دوره رقابت های جام جهانی بعلاوه تورنمنت های مختلف برای تیم ملی به میدان رفته است.
نگاهی به عملکرد حسین خانی طی سالهای طولانی حضور در تیم ملی کشتی آزاد ایران نشان می دهد، وی همیشه مورد توجه کادر فنی بوده تا جایی که بسیاری معتقدند برخی مواقع نیز حق سعید داداش پور با وجود شایستگی های زیاد پایمال شده است.
حسین خانی در شرایطی که طی سالهای گذشته بارها در میادین مهم جهانی نتوانسته نمایش خوب و قابل اطمینانی داشته باشد، این دفعه و در صورتیکه در فهرست تیم ملی برای حضور در قهرمانی آسیا قرار گرفته است، بدلیل اعزام نشدن به رقابت های گزینشی المپیک مدعی شروع بازی های کثیف در حق خود شده است.
حسین خانی در صفحه مجازی خود به تندی موضع گرفت و نوشت" و اما طبق معمول بازی های کثیف و سناریوهای تکراری شروع شد". معین نیست این کشتی گیر ۳۲ ساله بعد از سال ها حضور در رقابت های مختلف و نمایش ضعیف در رویدادهای قهرمانی جهان در آستانه بازنشستگی بر چه اساسی مدعی شده باز هم در حق او اجحاف شده است؟
باید منتظر ماند و دید آیا فدراسیون کشتی و کمیته انضباطی در قبال این اقدام کشتی گیر تیم ملی واکنش مناسبی خواهند داشت یا خیر؟1400/01/02
13:54:00
5.0 / 5
738
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد