دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی عنوان شد

تیم ملی كاراته نتایج خوبی در تركیه به دست آورد

تیم ملی كاراته نتایج خوبی در تركیه به دست آورد

به گزارش دفاع شخصی رئیس کمیته مربیان فدراسیون کاراته اظهار داشت: تیم ملی کاراته برای موفقیت در بازی های المپیک همه ابزارهای لازم را دارا است و گام به گام به سمت توکیو پیش می رود.محمد بهرامی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابتهای «کاراته وان» ترکیه در سطح فنی خوبی برگزار گردید. مدتهاست تمرین و فعالیتهای تیم های مطرح دنیا بویژه ترکیه را دنبال می کنم و می دانستم که اغلب کاراته کاها با بهترین شرایط به استانبول می آیند و رقابتهای سطح بالایی را به همین واسطه شاهد بودیم.
وی در مورد عملکرد تیم ملی کاراته در استانبول تصریح کرد: تیم ملی کاراته ایران هم در شرایطی که کشور تحت تاثیر همه گیری کرونا قرار داشت، تمرینات خویش را با تمهیدات فدراسیون و کادر فنی از مدتها قبل شروع کرده بود و بنابراین با آمادگی خوبی روی تاتامی استانبول ظاهر شد. پیشبینی من کسب نتایج خوب در ترکیه بود که همین اتفاق هم افتاد و شکست مهدیزاده و عسگری هم جزو اتفاقات مرسوم مسابقات است و خیلی زود جبران خواهد شد.
رئیس کمیته مربیان فدراسیون کاراته افزود: کاراته ایران روند خوبی را طی دو سال قبل در پیش گرفته است. کادر فنی تیم ملی با حضور شهرام هروی در رأس آن به خوبی تیم خویش را مدیریت کرده و با ایجاد همدلی و وفاق یک تیم به تمام معنا که همه برای موفقیت آن تلاش می کنند را ساخته و این خود جای تقدیر دارد.
بهرامی به حضور کاراته در المپیک هم اشاره نمود و اظهار داشت: کاراته میدان سخت و متفاوتی با تمام مسابقات و رویدادهایی است که پیش از این برگزار شده، کادر فنی باید این مورد مهم را مد نظر داشته باشد. تیم های مردان و بانوان ایران عملکرد خوبی داشته اند و با برنامه به سمت بزرگترین میدان ورزشی جهان پیش می روند و امیدوارم بتوانند از این رقابتهای پر اهمیت با دست پر برگردند.
وی در انتها به برنامه های خود برای کمیته مربیان هم اشاره نمود و اظهار داشت: در آخرین جلسه ای که با رئیس فدراسیون داشتیم پیشنهاد سازماندهی اعزام مربیان برتر ایران به کشورهایی که احتیاج به مربی دارند را عرضه دادیم که خیلی مورد توجه ایشان قرار گرفت. ما قهرمانان زیادی داریم که به دوران مربیگری رسیده اند، در کنار آنها هم مربیان سازنده زیادی هستند که توانایی فعالیت در کشورهای دیگر را دارند. بعد از تدوین شرایط لازم در این خصوص اطلاع رسانی خواهیم داشت. برنامه ای که می تواند برای کاراته ایران خیلی مفید باشد.


منبع:

1400/01/02
22:07:34
5.0 / 5
864
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد