دفاع شخصی
در مجمع عمومی؛

گزارش عملكرد فدراسیون ورزش های رزمی ارائه شد

گزارش عملكرد فدراسیون ورزش های رزمی ارائه شد

دفاع شخصی: گزارشی از عملكرد فدراسیون ورزش های رزمی در پنج ماه گذشته به اعضای مجمع ارائه شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مجمع سالیانه فدراسیون ورزشهای رزمی با حضور معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش از ساعت ۱۴ در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک شروع شد. خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و فخری نماینده کمیته ملی المپیک در این مجمع حضور داشتند.
در ابتدا بهتری رئیس فدراسیون گزارشی از عملکرد ۵ ماهه ریاست خود ارائه نمود و اظهار داشت: این جلسه بابت تصویب صورت های مالی و عملکرد سال های ۹۶ تا ۹۸ که به تایید مراجع ذیصلاح رسیده، تشکیل شده است.
وی از تغییر نام فدراسیون که آرزوی چندساله اهالی این فدراسیون بود بعنوان مهمترین برنامه اجرایی چند ماه اخیر یاد کرد و اضافه کرد: سازماندهی و یکپارچگی آیکیدو پس از ۱۵ سال، شروع کار برای تشکیل تیم ملی کیک بوکسینگ با هدف اختتام دادن به بلاتکلیفی چند ساله مخاطبان این دست رشته ها، همکاری با فدراسیون پزشکی ورزشی، راه اندازی سایت فدراسیون برای صدور کارت عضویت، بازگشت سبک های اواسپورت و رزم آوران به فدراسیون که امیدواریم باقی انجمن ها برگردند.
بهتری در ادامه اشاره کرد: درباب تقویم سال ۹۹ باتوجه به شیوع کرونا، برنامه ها در صورت اجازه ستاد کرونا اجرا می گردد. ما بودجه را به صورت انقباضی و در چند بخش قهرمانی، توسعه و... تهیه و آماده شده که در صورت تصویب مجمع اجرا می گردد.
تکلیف سمند را مشخص کنید
در جریان گزارش حسابرس مجمع، به وضعیت نامعلوم یک دستگاه سمند اشاره شد که دکتر علی نژاد عنوان نمود که در صورتجلسه ذکر شود تا حصول نتیجه نهایی و مشخص شدن وضعیت پیگیری گردد. او همینطور درباب تعیین تکلیف مالیات نیز دستور پیگیری داد.سه درخواست مهم اعضای مجمع
رضا منوچهری رئیس استان گلستان به نمایندگی از روسای هیات ها سه درخواست مهم را از رئیس مجمع داشت. بازگشت همه رشته های رزمی فعال در سایر فدراسیون ها به زیر مجموعه این فدراسیون، حضور فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی بعنوان عضو مجمع کمیته ملی المپیک باتوجه به حضور بعضی از رشته ها در ورلدگیمز و ایندورگیم و همین طور حضور این فدراسیون در المپیاد استعداد یابی این سه درخواست بود.سبک های ترکیبی را ساماندهی کنید
اوجی رئیس هیات استان فارس هم خطاب به علی نژاد خواهان سامان دادن به رشته های ترکیبی رزمی شد. وی پیشنهاد نمود که این رشته ها در چارچوب یک کمیته فعال باشند. اوجی همین طور درخواست نمود تا پروتکل های بهداشتی مورد نیاز رشته های رزمی از طرف وزارت ورزش تهیه و ابلاغ شود. رئیس هیات فارس با بیان از افراد بازنشسته در کمیته ها استفاده نشود و همین طور پیشنهاد بازبینی و بررسی دوباره سبک های تحت پوشش را ارابه نمود.


منبع:

1399/04/11
16:47:42
5.0 / 5
2265
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد