دفاع شخصی

ملی پوشان تكواندو و پاراتكواندو از ۷ فروردین به اردو می روند

ملی پوشان تكواندو و پاراتكواندو از ۷ فروردین به اردو می روند

به گزارش دفاع شخصی مرحله اول تمرینات ملی پوشان تکواندو مردان و زنان و پاراتکواندو زنان در سال ۱۴۰۰ بعد از استراحتی چند روزه از ۷ فروردین در مرکز جهانی تکواندو شروع می شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، ملی پوشان تکواندو مردان و زنان و پاراتکواندو زنان که خویش را برای حضور در رویدادهای پیش رو آماده می کنند، بعد از استراحتی چند روزه، مرحله اول تمرینات خود در سال جدید را از بامداد روز شنبه – ۷ فروردین ماه در فدراسیون تکواندو آغاز می کنند.
کادر فنی و ملی پوشان روز جمعه ۶ فروردین ماه و در ابتدای ورود تست کرونا می دهند و تا مشخص شدن نتیجه تست هم قرنطینه می شوند. آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، سجاد مردانی، سروش احمدی، حسین لطفی، امیرمحمد بخشی و مهران برخورداری تکواندوکاران حاضر در اردوی تیم ملی بودند که در مرحله جدید اردو علی نجفی هم به این نفرات اضافه شده است. هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری بعنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی بعنوان مربی است.
تیم ملی تکواندو زنان با ترکیب مهلا مؤمن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل تمرینات خویش را آغاز می کند. هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی بعنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی بعنوان مربیان است.
تمرینات تیم ملی پاراتکواندو بانوان هم با ترکیب رایحه شهاب، فاطمه دودانگه، رزا ابراهیمی و مریم عبدالله پور شروع می شود. هدایت این نفرات برعهده عاطفه کشاورز بعنوان سرمربی و الهه مهربانی بعنوان مربی است.
اما اردوی تیم ملی پاراتکواندو مردان از روز ۱۵ فروردین ماه آغاز خواهد شد.

1400/01/05
23:57:14
5.0 / 5
770
تگها: تیم , فدراسیون
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد