دفاع شخصی
رئیس هیأت كاراته استان مركزی خبر داد؛

حضور 4 ورزشكار استان مركزی در اردوی تیم ملی كاراته

حضور 4 ورزشكار استان مركزی در اردوی تیم ملی كاراته

دفاع شخصی: رئیس هیأت کاراته استان مرکزی از حضور چهار ورزشکار کاراته کای این استان در اردوی انتخابی تیم ملی کاراته کشور آگاهی داد.جمشید زند در گفت و گو مطلع نگار مهر، اظهار نمود: اردوهای ملی پوشان کاراته ایران برای حضور در رقابت های «کاراته وان لیسیون» که آخرین مرحله رقابت کسب سهمیه المپیک بوسیله رنکینگ و همین طور پیکارهای پاریس که رقابت های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل شده است.
وی اضافه کرد: در مرحله نهم اردوی تیم ملی کاراته کشورمان که اولین مرحله در سال جدید شمرده می شود، چهار ورزشکار استان مرکزی به اسامی ابوالفضل شهرجردی، صالح اباذری، علی زند و میلاد فراز مهر در این اردوها حضور دارند و پیش بینی می شود چند ورزشکار دیگر استان مرکزی از طرف کمیته فنی فدراسیون کاراته به این اردو دعوت شوند.
زند بیان کرد: نهمین مرحله اردوی تیم ملی کاراته و اولین مرحله در سال جدید، با رعایت پروتکلهای بهداشتی در مجموعه ورزشی انقلاب در تهران شروع شده است.
رئیس هیأت کاراته استان مرکزی اظهار داشت: بر طبق تصمیم فدراسیون کاراته و طبق دستورالعمل های ستاد کرونا، ملی پوشان کاراته کشورمان که وارد اردو خواهند شد، آزمایش کرونا از تمام نفرات حاضر در اردو به عمل می آید و بعد از اعلام نتایج، تمرینات تیم ملی کاراته شروع می شود.
زند اضافه کرد: طبق اعلام سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی، این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته آقایان تا ۱۱ فروردین ماه ادامه خواهد داشت و ملی پوشان کاراته کشورمان بعد از اعلام جواب تست کرونا تمرینات خودرا در دو نوبت بامداد و عصر پیگیری خواهند کرد.
به گفته رئیس هیأت کاراته استان مرکزی، اردوهای ملی پوشان کاراته ایران برای حضور در رقابت های کاراته وان لیسبون که آخرین مرحله رقابت کسب سهمیه المپیک بوسیله رنگینگ و همین طور پیکارهای پاریس که رقابت های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل شده است.


منبع:

1400/01/09
14:19:13
5.0 / 5
863
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد