دفاع شخصی
هروی در تشریح وضعیت تیم ملی؛

سال مهمی برای كاراته در پیش است

سال مهمی برای كاراته در پیش است

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: سال 1400 باتوجه به برگزاری رقابت های المپیک، قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا سال مهمی برای کاراته ایران است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سید شهرام هروی که آخرین بار بهمن ماه گذشته با رسانه ها گفتگو کرده بود، پس از نزدیک به ۱۴ ماه سکوت خودرا شکست و از شرایط و وضعیت تیم ملی سخن گفت.
سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته گفت: سال جدید را خدمت مردم عزیز ایران خصوصاً خانواده بزرگ کاراته تبریک عرض می نمایم. امیدوارم در سال جدید ویروس کرونا از بین برود و تمام مردم دنیا به زندگی عادی خود بازگردند.
وی درباب برگزاری رقابت های قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی بزرگسالان و ورود نفرات منتخب به اردوی تیم ملی کاراته عنوان داشت: خدا را شکر فرصتی فراهم گشته است تا مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی باردیگر اجرا شود و تمامی مدعیان ورود به اردوی تیم ملی کاراته در این مسابقات توانایی های خودرا به نمایش بگذارند. حضور تمامی بازیکنان به غیر از ۶ بازیکن اعلامی در این مسابقات الزامی است.
سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران در تشریح ورود بازیکنان از مسابقات قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی اظهار داشت: نفرات اول مسابقات قهرمانی کشور در اوزان شش گانه مستقیم وارد اردوی تیم ملی خواهد شد. در تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، انتخابی دوم ورود به اردوی تیم ملی برگزار و در این مسابقات نیز نفرات دوم و سوم هر وزن به همراه نفرات منتخب برگزیده کادر فنی از قهرمانی کشور، به رقابت خواهند پرداخت.
سرمربی تیم ملی کاراته اشاره کرد: بعد از اختتام مرحله دوم انتخابی، مجدداً نفرات قهرمان به صورت مستقیم جواز حضور در اردوی تیم ملی را دریافت خواهند کرد. در انتهای این مرحله نیز حداکثر ۶ بازیکنی که موفق به جلب نظر کادر فنی شوند به اردو دعوت خواهند شد و ما مرحله اول اردوی تیم ملی را حداکثر با حضور ۲۴ بازیکن برگزار خواهیم کرد.
هروی با تاکید بر اینکه ملاک کادر فنی برای حضور بازیکن در اردوی تیم ملی مسابقات قهرمانی کشور خواهد بود، اظهار داشت: ملاک حضور بازیکنان برای ورود به اردوی تیم ملی مسابقات قهرمانی کشور خواهد بود و فقط بازیکنانی شانس حضور در اردوی تیم ملی را خواهند داشت که در این مسابقات به رقابت با رقبای خود بپردازند.
وی با اشاره به اهمیت سال جاری برای ورزش کشور و کاراته عنوان کرد: سال ۱۴۰۰ باتوجه به برگزاری رقابت های المپیک، قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا به صورتی برای ما سال ۱۳۹۷ را تداعی می کند. سالی که در آن تیم ملی کاراته در بازی های آسیایی اندونزی، قهرمانی جهان در اسپانیا و قهرمانی آسیا در اردن خوش درخشید. البته با این تفاوت که اهمیت مسابقات المپیک و نخستین حضور کاراته در رویداد المپیک از بازی های آسیایی بمراتب بالاتر است.
سرمربی تیم ملی کاراته در آخر اشاره کرد: با وجود اهمیت فوق العاده المپیک به هیچ عنوان قصد نداریم از حضور قدرتمند در مسابقات آسیایی کویت و جهانی امارات غافل شویم و اهتمام خواهیم کرد باتوجه به پتانسیل بالای کاراته ایران در تمامی این رویدادها پرقدرت ظاهر شویم و موفق به کسب چهارمین قهرمانی پی در پی در جهان و آسیا شویم. از طرفی همانطور که در سال ۹۷ در مسابقات جهانی و آسیایی از ظرفیت بیشتر بازیکنان کاراته ایران استفاده کردیم و ترکیب تیم ملی در این دو رویداد در کمیته انفرادی با یکدیگر فرق می کرد، تلاش خواهیم کرد از ظرفیت و پتانسیل بالای کاراته ایران استفاده و در صورت امکان دو تیم مجزا به این دو رویداد اعزام نماییم.


منبع:

1400/01/10
00:44:48
5.0 / 5
634
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد