دفاع شخصی
ذكریا در كادر فنی جوانان؛

زمان برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو مشخص شد

زمان برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو مشخص شد

دفاع شخصی: در دیدار نوروزی کادر فنی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا، زمان برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی مشخص و یک عضو کادر فنی جوانان حکم گرفت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، اعضا کادر فنی تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در قرقیزستان امروز یکشنبه ۸ فروردین با حضور در محل فدراسیون جودو با آرش میراسماعیلی رئیس و صدیقه کعبی زاده سرپرست دبیری فدراسیون ملاقات و گفتگو کردند.
در این جلسه هماهنگی های لازم جهت اعزام ملی پوشان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به بیشکک انجام شد. ضمن اینکه اعلام گردید از طرف اسپانسر تیم ملی، برای مدال آوران مسابقات آسیایی پاداش ویژه ای در نظر گرفته شده که بعد از کسب مدال، پاداش نقدی پرداخت خواهد شد. ضمن اینکه در صورت کسب مدال توسط ورزشکاران از مربیان هم تقدیر ویژه ای خواهد شد.
همچنین با پیشنهاد مصطفی کریمی مدیر سازمان تیم های ملی در خصوص اینکه محسن زکریا به جمع کادر فنی تیم ملی اضافه شود، امروز هشتم فروردین ماه حکم محسن زکریا از طرف رئیس فدراسیون جودو صادر و به وی اهدا شد.
تعیین زمان برگزاری مسابقات انتخابی تیم های ملی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود که در نهایت قرار شد اردوی آماده سازی تیم تیم های ملی نوجوانان و جوانان جودوی کشورمان از ۱ تا ۱۰ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان و سالن شهید افراسیابی تهران اجرا شود. یکم تا پنجم اردیبهشت ماه نیز اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان و ۶ تا ۱۰ اردیبهشت ماه اردوی انتخابی تیم ملی جوانان انجام خواهد شد.


منبع:

1400/01/10
23:29:21
5.0 / 5
851
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد