دفاع شخصی
سعیدی در اردوی جودو:

جودو رشته و سخت و مردانه ای است

جودو رشته و سخت و مردانه ای است

به گزارش دفاع شخصی دبیر کل کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه جودو و رشته سختی است خطاب به ملی پوشان اظهار داشت: بروید در قرقیزستان برای کسب پیروزی و مدال تلاش کنید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، کیکاووس سعیدی، دبیر کل کمیته ملی المپیک عصر امروز با حضور در مجموعه ورزشی انقلاب ضمن تماشای قسمتی از تمرینات ملی پوشان جودو از شرایط جودوکاران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا باخبر شد.
وی در مجمع جودوکاران اظهار داشت: من در دوران نوجوانی دو سال جودو کار کردم، پیش از اینکه کاراته را شروع کنم، جودو کار می کردم. از رده نوجوانان جودو رو شروع کردم و دو سال هم در این رشته فعالیت کردم، ۱۴ ساله بودم که احساس کردم به خاطر شرایط بدنی کشش فعالیت در رشته جودو را ندارم و بنا بر این تغییر رشته دادم.
سعیدیافزود: جودو رشته مردانه و سختی است. انشاالله که همه شما موفق باشید و در مسابقات پیش رو خوش بدرخشید، امیدوارم که روی سکوهای قهرمانی بدرخشید.
دبیر کل کمیته ملی المپیک در ادامه گفت: این رشته یک مدت از طرف فدراسیون جهانی مورد بی مهری قرار گرفت. حالا وقت آنست که شما با تلاش خودتان علاقه مندان به جودو را بیشتر کنید، جودو واقعاً رشته سختی است اما جذابیت بسیار زیادی دارد.


منبع:

1400/01/14
23:09:50
5.0 / 5
895
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد