دفاع شخصی

اقدام عجیب سازمان لیگ كاراته در تعیین قهرمان لیگ برتر بانوان

اقدام عجیب سازمان لیگ كاراته در تعیین قهرمان لیگ برتر بانوان

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم بانوان هیات كاراته اصفهان اظهار داشت: با وجودیكه دو مرتبه تیم مقاومت در مرحله گروهی مقابل ما شكست خورد اما سازمان لیگ كاراته برای معرفی تیم قهرمان امتیازات گروهی را مد نظر قرار نداد تا راه برای معرفی تیم مقاومت بعنوان قهرمان هموار شود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، بعد از ماه ها بلاتکلیفی در از سرگیری رقابت های لیگ برتر و سوپرلیگ کاراته بدلیل شیوع ویروس کرونا، در نهایت سازمان لیگ فدراسیون کاراته با نیمه تمام گذاشتن مسابقات، مبادرت به معرفی تیم های برتر این رقابت ها کرد.
اما بعد از این اقدام سازمان لیگ فدراسیون کاراته، صدای اعتراض زیادی هم در آقایان و هم در بانوان شنیده شد و تیم های مختلف انتقادات شدیدی را نسبت به نحوه بررسی ها در اعلام تیم های قهرمان اعلام نمودند.
راضیه جلیل پورسرمربی هیات کاراته اصفهان در لیگ برتر کاراته در گفتگو با ایسنا، با انتقاد از اقدام سازمان لیگ فدراسیون کاراته در معرفی تیم مقاومت بعنوان قهرمان لیگ برتر کاراته بانوان، اظهار نمود: تیم ما در جریان رقابت های گروهی هم در دور رفت و هم در دور برگشت موفق به شکست تیم مقاومت شد اما متاسفانه سازمان لیگ فدراسیون کاراته بدون بررسی دقیق و کارشناسی شده، مبادرت به احتساب امتیازات از مرحله حذفی کرد و عملکرد تیم ما در مرحله گروهی را نادیده گرفت.
سرمربی تیم هیات کاراته اصفهان اضافه کرد: مطمئنا اگر تیم مقاومت در مرحله گروهی عملکردی بهتر از ما داشت، شک نکنید که امتیازات مرحله گروهی هم مد نظر قرار می گرفت. مگر می شود نصف عملکرد ما در لیگ را نادیده بگیرند و ما را در حالی بعنوان نایب قهرمان معرفی کنند که موفق شده ایم دو مرتبه تیم قهرمان را شکست دهیم. این اقدام سازمان لیگ کاراته بر خلاف آئین نامه و غیر قانونی بود. چرا باید از آب گل آلود"کرونا" ماهی بگیرند؟
وی خاطرنشان کرد: رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته جهت بررسی تعیین تکلیف مسابقات مبادرت به برگزاری وبینار کرد که پایدار رئیس سازمان لیگ اعلام نمود آیا موافق آخر لیگ هستید یا خیر که من در جواب گفتم فرمولتان برای تعیین تیم های برتر چیست که وی در جواب اعلام نمود این جلسه مقدماتی است و بطور قطع جلسه نهایی با حضور نمایندگان تیم ها برگزار می شود.
جلیل پور افزود: پس از برگزاری وبینار، ما اگر پشت گوشمان را دیدیم جلسه دیگری را هم دیدیم. متاسفانه رئیس سازمان لیگ فدراسیون کاراته جلسه ای را برای معرفی تیم های برتر برگزار کرد که هیچ کدام از نمایندگان تیم ها در آن حضور نداشتند و فقط اعضای جدید الورود هیات رییسه سازمان لیگ بودند که آنها هم هیچ اطلاعی از وضعیت و نتایج تیم ها نداشتند و در نهایت تیم مقاومت را در صورتی که دو مرتبه مقابل ما شکست خورده بود بعنوان قهرمان لیگ برتر معرفی کردند و ما نایب قهرمان شدیم!
وی در انتها اظهار داشت: طبق آئین نامه باید نتایج تیم ها از آغاز لیگ مد نظر قرار بگیرد. این اقدام سازمان لیگ کاملا بر مغایر قانون و آئین نامه لیگ است و نباید تیم مقاومت در رده اول قرار بگیرد. امیدوارم سازمان لیگ کاراته در این باره تجدید نظر کند تا حق به حقدار برسد. اگر هر تیم دیگری که ما مقابلشان قرار نگرفته بودیم بر سکوی نخست قرار می گرفت اعتراضی نداشتیم اما نباید تیم مقاومت که 2 مرتبه مقابل ما شکست خورده بالاتر از تیم ما بر سکوی قهرمانی بایستد.
منبع:

1399/04/12
14:07:31
5.0 / 5
1892
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد