دفاع شخصی
جودو قهرمانی آسیا - بیشكك

میراسماعیلی و درخشان نمایندگان ایران در كنگره جودو آسیا

میراسماعیلی و درخشان نمایندگان ایران در كنگره جودو آسیا

به گزارش دفاع شخصی جلسه کنگره سالیانه اتحادیه جودو آسیا امروز یکشنبه و با حضور روسای سابق و فعلی جودو کشورمان در هتل اورین شهر بیشکک برگزار گردید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، این جلسه با حضور «عبید العنزی» رئیس اتحادیه جودو آسیا شروع شد. وی بعد از خیرمقدم به اعضا حاضرین و تشکر از میزبانی کشور قرقیزستان برای برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا تاکید زیادی برای برگزاری مسابقات با شیوه نامه های بهداشتی را داشت.
رئیس اتحادیه جودو آسیا در این کنگره گزارشی از فعالیتهای انجام شده در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را به اعضا حاضر در کنگره ارائه نمود. در ادامه این جلسه هم خزانه دار اتحادیه آسیا گزارشی را در مورد مسائل مالی عرضه کرد که در نهایت مورد تأیید اعضا گرفت.
ضمن اینکه نماینده رئیس کمیته داوران هم در حضور اعضا حاضر در جلسه، گزارشی از عملکرد و فعالیت کمیته داوران در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ارائه نمود. نماینده کمیته مسابقات اتحادیه آسیا در مورد نحوه برگزاری مسابقات تاکید بر رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی داشت.
محمد درخشان بعنوان رئیس کمیته آموزش، مربیان و کاتا آسیا، گزارشی از عملکرد و فعالیت این کمیته به اعضا کنگره ارائه نمود. در ادامه این کنگره سالیانه تمام رؤسای مناطق، گزارش هایی را به صورت جداگانه در حضور حاضرین عرضه کردند.
آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو ایران هم در این نشست ۲ پیشنهاد را به اعضاء کنگره عرضه داد. ابتدا تشکیل کمیته همگانی (جودو برای همه) در جهت گسترش و توسعه جودو در آسیا پیشنهادی بود که میراسماعیلی بیان کرد و از جانب رئیس اتحادیه جودو آسیا اعلام گردید که اعضا کنگره این پیشنهاد را بررسی نمایند. پیشنهاد دوم نیز، برگزاری مسابقات قهرمانی کاتا آسیا به صورت آنلاین بود که رئیس فدراسیون جودو در حضور اعضا حاضر در جلسه بیان نمود.

1400/01/16
20:13:17
5.0 / 5
1126
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد