دفاع شخصی

حضور رئیس كمیته تربیت بدنی مجلس در فدراسیون كاراته

حضور رئیس كمیته تربیت بدنی مجلس در فدراسیون كاراته

دفاع شخصی: رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون کاراته با رئیس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دکتر احمد راستیه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان و رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رئیس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.
در ابتدای این دیدار طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با تبریک اعیاد نوروز و شعبانیه گزارشی از آخرین وضعیت این رشته ورزشی و عملکرد تیم های ملی کاراته مردان و بانوان ایران در راه کسب سهمیه المپیک توکیو ارائه نمود. کوشش برای کسب نتایج مطلوب در المپیک توکیو و اشاره به کمبودهای کاراته در زیرساخت ها همچون نداشتن سالن اختصاصی برای برگزاری مسابقات، اردوها و … از دیگر مواردی بود که طباطبایی در جلسه با رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی مطرح نمود.
راستیه نیز در این نشست عنوان داشت: بواسطه کارهای ورزشی ام در رشته کاراته، خودم را از اعضای این خانواده بزرگ می دانم. علاقه ام به کاراته تا اندازه ای است که در جریان برخی اخبار و اتفاقات این رشته ورزشی نیز قرار دارم.
رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد خوب تیم های ملی کاراته ایران در راه کسب سهمیه المپیک عنوان داشت: امیدوارم تیم ملی کاراته مردان و بانوان ایران با حداکثر سهمیه در المپیک شرکت نماید و در توکیو نیز به شکلی عمل کند که نقش مهمی در مدال اوری کاروان ورزش کشورمان ایفا کند.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ در این دیدار همین طور خواهان توجه بیشتر فدراسیون کاراته به کاراته شهرکرد، بن و سامان نیز شد.


منبع:

1400/01/19
22:58:40
5.0 / 5
971
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد