دفاع شخصی

آخرین وضعیت بوكسورهای جوان، یك روز مانده به مسابقات جهانی

آخرین وضعیت بوكسورهای جوان، یك روز مانده به مسابقات جهانی

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم بوکس جوانان ایران با بیان رضایت از شرایط فعلی بوکسورها، اظهار نمود: اگر ملی پوشان ایران شرایط روحی فعلی خویش را حفظ کنند، مبارزات خوبی انجام خواهند داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، تیم ملی بوکس جوانان ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ لهستان، روز گذشته وارد این کشور شده و الان در شهر گیلتس محل برگزار مسابقات اسکان دارد.
رضا مهدی پور در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم جوانان ایران توضیح داد: ما روز گذشته پس از ظهر به لهستان رسیدیم و امروز باید مدارک بوکسورها را تحویل مسؤلان مسابقات دهیم تا مقدمات را برای انجام مراسم قرعه کشی فردا آماده کنند.
او اضافه کرد: تیم های خوبی در این دوره حضور دارند و همه تیم های مطرح جهان اینجا هستند که امیدوارم بچه های ما هم خوب کار کرده و دست پر به کشور برگردند.
سرمربی تیم بوکس جوانان ایران، درباره شرایط روحی بوکسورها هم اظهار داشت: خوشبختانه بوکسورهای ما شرایط خوبی دارند، اما آن چیزی که مهم می باشد امیدواریم در روز مسابقه به قول بوکسورها، رینگ زده نشوند و از لحاظ روحی شرایط خوب خویش را روی رینگ حفظ کنند.
او افزود: به هر حال مسابقات جهانی میدان بزرگی است و در این دوره هم تعداد تیم ها زیاد است و همه تیم های قدرتمند آمده اند. چند تیم هم برای نخستین بار است که در این مسابقات بزرگ شرکت کرده اند. کار سختی در پیش داریم و امیدوارم بوکسورهای خوب ما نتایج مطلوبی به دست آورند.
سرمربی تیم بوکس جوانان، در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط بوکسورها از نظر روحی مناسب رینگ جهانی است؟ اظهار نمود: اگر بچه ها شرایط فعلی خویش را حفظ کنند موفق خواهند شد اما میدان جهانی بزرگ است و همانطور هم که می دانید ما تا کنون مدال جهانی در هیچ رده سنی نداشته ایم. البته بچه ها اگر شرایط روحی روانی خویش را حفظ کنند مطمئن باشید مبارزات بدی نخواهند داشت.
وی در مورد برنامه تمرینی بوکسورها هم اظهار داشت: روز گذشته ما ساعت دوازده و نیم رسیدیم و ساعت پنج یک تمرین را داشتیم. امروز هم یک جلسه تمرینی را پس از ظهر برگزار خواهیم کرد.
مهدی پور درباره شرایط اسکان تیم ایران هم اظهار داشت: تیم در هتل پنج ستاره است و خوشبختانه شرایط اسکان خوب است. منتظر هستیم تا فردا قرعه کشی انجام شده و ملی پوشان رقبای خویش را بشناسند. امیدوارم بچه ها نتایج خوبی را کسب کنند.
منبع:

1400/01/23
10:27:28
5.0 / 5
1074
تگها: تیم , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد