دفاع شخصی
سرمربی تیم ملی كاراته بانوان:

برای كسب مدال به لیسبون می رویم

برای كسب مدال به لیسبون می رویم

سمانه خوش قدم اظهار داشت: رقابتهای کاراته وان پرتغال اهمیت فوق العاده بالایی برای همه کاراته کاهای مدعی کسب سهمیه دارد و ما نیز با آمادگی بالا برای قطعی کردن سهمیه های خود به این مسابقات می رویم.سرمربی تیم ملی کاراته بانوان با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: اردوهای بسیار خوبی را پشت می گذاریم تمامی نفرات دعوت شده به اردوی آماده سازی با جدیت تمام تمرین می کنند تا در بهترین شرایط بدنی راهی آخرین مرحله از رقابتهای کسب امتیاز ورودی المپیک شوند و با وجود آنکه یک مرحله دیگر از اردوها را پیش از اعزام خواهیم داشت، ولی واقعاً دختران کاراته شرایط بسیار خوبی دارند.
وی در مورد واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی اظهار داشت: باتوجه به قوانین جدید بین المللی برای سفر به کشورهای دیگر و همین طور تصمیم IOC درباب واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی این کار باید انجام می شد. البته که دغدغه هایی درباب عوارض احتمالی ناشی از تزریق به خصوص برای کاراته کاها که به زودی راهی با اهمیت ترین تورنمنت خود هستند، وجود داشت که با توضیحات مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته ملی المپیک، این مساله نیز رفع شد و خدا را شکر از این پس نگرانی کمتری نسبت به درگیری ملی پوشان با این ویروس خواهیم داشت.
خوش قدم به مسابقات لیسبون هم اشاره نمود و اضافه کرد: این رقابتها به جهت آنکه آخرین مرحله از مسابقات کسب امتیاز ورودی المپیک است از اهمیت فوق العاده ای برخوردارست و بدون شک همه کاراته کاهای مدعی با بهترین شرایط خود به این مسابقات می آیند. اعضای تیم ما نیز آمادگی خوبی دارند و با هدف کسب سکو و قطعی کردن سهمیه های خود پای به تاتامی لیسبون خواهیم گذاشت.
سرمربی تیم ملی بانوان در آخر اظهار داشت: نتایج رقابتهای قهرمانی اروپا که پس از مسابقات لیسبون در کرواسی برگزار می شود، روی سهمیه ها تأثیرگذار است، ولی این برای ما اهمیتی ندارد، ما بدون توجه به امتیازات کسب شده و فقط برای کسب مدال و افتخاری دیگر برای کاراته ایران به میدان می رویم و امیدوارم اعضای تیم برابر با آنچه زحمت می کشند، نتیجه لازم را کسب کنند.

1400/01/25
21:42:42
5.0 / 5
1033
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد