دفاع شخصی

اعلام رای كمیته انضباطی جودو درباره حامد ملك محمدی

اعلام رای كمیته انضباطی جودو درباره حامد ملك محمدی

دفاع شخصی: کمیته انضباطی فدراسیون جودو، حامد ملک محمدی را به یک سال محرومیت تعلیقی از حضور در جودو محکوم نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، کمیته انضباطی فدراسیون جودو امروز (دوشنبه) در ارتباط با اظهارات اخیر حامد ملک محمدی، قهرمان پیشین تیم ملی جودو در رسانه ها و فضای مجازی تشکیل شد.

آیدین مولازاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون جودو در مورد خروجی تصمیمات جلسه امروز، اظهار نمود: نخستین جلسه کمیته انضباطی فدراسیون جودو تشکیل شد و درباره مباحث و گزارش های وارده در مورد مصاحبه های حامد ملک محمدی درباره سوپر لیگ جودو و هم چنین اظهارات و مطالب انتشار یافته در رسانه ها، بحث و بررسی گردید. طبق گزارشات واصله و همین طور اسناد و مدارک موجود، احدی، از کادرفنی سابق تیم ملی جودو بزرگسالان پیرو اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا، مطالبی در این خصوص اعلام نموده بود که متاسفانه سبب ایجاد حاشیه، تضعیف روحیه اعضاء تیم ملی در آستانه مسابقات شده است و شبهات سنگینی در افکار عمومی جامعه محترم جودو به وجود آورده بود.

وی در ادامه اضافه کرد: کمیته انضباطی بدون توجه به حواشی و انگیزه های پشت پرده موجود که در جای خود قابل بررسی است، فقط با استناد به مطالب انتشار یافته در فضای مجازی از طرف ملک محمدی تشکیل جلسه داده و با اکثریت آرا حکم بر ابلاغ تذکر کتبی به ایشان با درج در پرونده و همین طور محرومیت از حضور و شرکت در مسابقات یا سایر کارهای رسمی جودو به مدت یک سال به استناد بندهای (ب) و (ه) ماده ۲۵ بخشنامه انضباطی فدراسیون جودو داد. همین طور باتوجه به سوابق ورزشی و کارهای نامبرده در عرصه جودو نیز اعلام گذشت رئیس محترم فدراسیون جودو از مطالب انتشار یافته درباب شخص ایشان و همین طور توجه به برخورد مشوقانه، طبق نظر اعضاء محترم محکومیت بند(ه) ماده ۲۵ در خصوص محرومیت از حضور و شرکت در مسابقات و سایر کارهای رسمی جودو به مدت یک سال در مدت زمان فوق به حالت تعلیق در آمده و چنانچه تخلف جدید یا موارد مشابه باردیگر از ایشان مشاهده گردد، مفاد این رای نیز درباب ایشان ساری و جاری خواهد بود.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون جودو در پایان، اظهار داشت: تلاش فدراسیون و کمیته انضباطی صیانت از اخلاق، قانون و اداب و منش پهلوانی در کنار دستاوردهای قهرمانی بوده و امیداریم شاهد رشد و گسترش بیش از پیش این رشته در میان جوانان باشیم.

آرش میراسماعیلی، صدیقه کعبی زاده رئیس و دبیر فدراسیون جودو، مولازاده رئیس کمیته انضباطی، نماینده وزارت ورزش و جوانان، بازرس فدراسیون، مسوول کمیته مربیان فدراسیون، دبیر کمیته داوران فدراسیون و حراست فدراسیون در این نشست حضور داشتند.

منبع:

1400/01/31
13:06:08
5.0 / 5
1038
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد