دفاع شخصی

ادامه ناكامی بوكس ایران در رینگ جهانی

ادامه ناكامی بوكس ایران در رینگ جهانی

تیم بوکس جوانان ایران بدون کسب حتی یک مدال، به کار خود در مسابقات جهانی تمام کرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی جوانان جهان جوانان ۲۰۲۱ لهستان، روز گذشته (دوشنبه) ۳۰ فروردین دو بوکسور ایران در مبارزات مرحله یک چهارم نهایی اوزان ۶۹ و ۹۱ کیلوگرم به روی رینگ رفتند که با باخت مقابل حریفان، از دور رقابت ها کنار رفتند تا تیم ایران بدون کسب مدال به کار خود در این مسابقات آخر دهد.
فرهاد مرادی بوکسور ۶۹ کیلوگرم ایران که پیش از این مقابل بوکسورهای لتونی و مغولستان به برتری رسیده بود، در مرحله یک چهارم نهایی ۴ بر یک مقابل «آشالائف» از روسیه شکست خورد تا در دستیابی به مدال ناکام باشد.
پیش از او هم در وزن ۹۱ کیلوگرم، سیدعلی سیدصدری که پیش از این مقابل بوکسورهای کلمبیا و جمهوری چک به برد رسیده بود، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف «دادائف» از روسیه رفت و با قبول شکست حذف شد.
به این ترتیب پرونده تیم بوکس جوانان ایران در این رقابت ها بدون کسب مدال بسته شد تا همچنان ناکامی بوکس ایران در رده های مختلف سنی رقابت های جهانی ادامه پیدا کند. بوکسورهای ایران تا کنون در رینگ مسابقات جهانی کسب مدال نکرده اند.
ترکیب اعزامی تیم ایران به این رقابت ها:
وزن ۴۹ کیلوگرم، مهدی پرویزی
وزن ۵۲ کیلوگرم، مصطفی ریگی
وزن ۶۰ کیلوگرم، رامین بابالو
وزن ۶۴ کیلوگرم، امیررضا شکاری
وزن ۶۹ کیلوگرم، فرهاد مرادی
وزن ۹۱ کیلوگرم، سیدعلی سیدصدری
وزن ۹۱+ کیلوگرم، مهدی جشنانی
هدایت تیم جوانان ایران در این رقابت ها را رضا مهدی پور بعنوان سرمربی، مرتضی سپهوند، ایمان طیبی و سیدمهدی ابراهیمی بعنوان مربی بر عهده داشتند.
منبع:

1400/02/01
21:39:09
5.0 / 5
991
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد