دفاع شخصی
موسوی لارگانی:

بودجه كافی برای ورزشكاران اعزامی به المپیك توكیو تخصیص یابد

بودجه كافی برای ورزشكاران اعزامی به المپیك توكیو تخصیص یابد

عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی از مسؤلان ورزشی کشور خواست بودجه مورد نیاز اعزام آبرومندانه ورزشکاران به المپیک توکیو را تأمین کنند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در رشته توییتی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:
هیچ دردی بالاتر از این نیست که پاسخ ⁧‫قهرمانی‬⁩ قاطع دلاورمردان ⁧‫کشتی‬⁩ آزاد و فرنگی را با ⁧‫کنایه و تحقیر‬⁩ رئیس فدراسیون کشتی داد.
وی اضافه کرد: جناب ⁧‫صالحی امیری‬⁩ پاسخ درخواست متولی ورزش اول کشور برای افزایش بودجه و حضور قوی در المپیک توکیو، تحقیر و برپا کردن کلاس اقتصاد و بودجه نیست.
‏موسوی لارگانی در ادامه اشاره کرد: کشتی‬⁩ ورزش اول کشور است و بیشترین مدال های افتخار در میادین جهانی هم از این رشته نصیب کشور شده است. اگر نمی توانید تقویتش کنید، نابودش هم نکنید. وظیفه شماست بودجه کافی برای ورزشکاران اعزامی به ⁧‫المپیک توکیو‬⁩ همچون کشتی تخصیص دهید تا بدون دغدغه فقط به فکر افتخار آفرینی باشند.

وی در بخش دیگری از توییت خود نوشت: بعنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی از مسئولان ورزشی کشور انتظار دارم برای تامین بودجه مورد نیاز اعزام آبرومندانه ورزشکاران همچون کشتی وارد عمل شوند. در مقام نمایندگی مجلس هم موضوع را از وزیر ورزش پیگیر خواهم بود. ‏ورزشکاران سرمایه های کشورند و باید مورد حمایت باشند.
منبع:

1400/02/01
21:49:52
5.0 / 5
1064
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد