دفاع شخصی

مبارزه الهامی با رزمی كار بلاروس

مبارزه الهامی با رزمی كار بلاروس

دفاع شخصی: مازیار الهامی رزمی کار ایرانی بعد از ثبت قرارداد با سازمان بزرگ ACA روز جمعه وارد قفس بلاروس خواهد شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مازیار الهامی سرگروه سابق تیم ملی کاراته کشورمان در قالب مسابقات MMA اخیراً با سازمان ACA که یکی از سه سازمان بزرگ دنیا است به توافق رسیده و برای این سازمان در طول یک سال ۶ مبارزه انجام خواهد داد.
الهامی غروب روز جمعه سوم اردیبهشت ماه در اولین مبارزه به مصاف نماینده بلاروس خواهد رفت. ضمن اینکه طبق برنامه ریزی مسئولان برگزاری این مسابقات، روز پنج شنبه دوم اردیبهشت ماه مراسم وزن کشی و فیس تو فیس صورت خواهد گرفت.
سازمان ACA یکی از سازمان های بزرگ و مطرح دنیا شمرده می شود که حضور الهامی در این مسابقات افتخار بزرگی برای این رشته در ایران شمرده می شود. قبل از این فقط امیر علی اکبری یک بازی در این سازمان انجام داده و این برای نخستین بار است که یک ایرانی مقرر است برای این سازمان بزرگ ۶ بازی انجام دهد.
الهامی رکورد چهار پیروزی و یک شکست در قالب مسابقات MMA را در کارنامه خود دارد. پوریا حسن زاده، آرزم هنرجو و سهیل اکبرپور مربی و مدیر برنامه کنار الهامی حضور دارند.


منبع:

1400/02/01
22:51:02
5.0 / 5
672
تگها: پیروزی , تیم , شكست
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد