دفاع شخصی

تاكید ملایی و صدیقی بر همكاری دوجانبه برای توسعه ورزش همگانی

تاكید ملایی و صدیقی بر همكاری دوجانبه برای توسعه ورزش همگانی

دفاع شخصی: روسای فدراسیون های همگانی و ووشو با تاکید بر گسترش میزان همکاریهای فی درخلال به آینده ورزش همگانی و تامین سلامت مردم با ورزش ابراز امیدواری کردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، افشین ملایی رئیس، محمدرضا فروحی دبیر و رضا شجیع نایب رییس فدراسیون ورزش های همگانی در دیدار با امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو بر همکاری دو جانبه تاکید نمودند.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در این دیدار اظهار داشت: کوشش های فدراسیون ووشو در حوزه ورزش همگانی و توجه به موضوع سلامت و تندرستی ستودنی است.
افشین ملایی ضمن اشاره به طرح های فدراسیون ووشو در حوزه همگانی به ویژه طرح ملی «ووشو سلامت» افزود: خوشبختانه فدراسیون ووشو با اجرای طرح های بسیار عالی خود در حوزه ورزش همگانی به ویژه توجه مضاعف به توسعه تای چی نشان داد که فقط به اهداف قهرمانی و مدال آوری فکر نمی کند و این تفکر برای ما باارزش است.
ملایی اضافه کرد: ما امروز در کنار فدراسیون ووشو در حال تجربه یک همکاری مشترک بین بخشی هستیم و بسیار به آینده این همکاری هم خوشبین هستیم.
امیر صدیقی هم ضمن اشاره به فعالیتهای جامع فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: حجم فعالیت ها در فدراسیون ورزش های همگانی به نحوی است که امیدواری بسیاری را دل مخاطبان به وجود آورده است.
صدیقی اضافه کرد: خوشبختانه توانستیم موضوع «ووشو برای همه» را به یک مطالبه جدی تبدیل نماییم و با طراحی برنامه های سلامت محور زمینه تغییر نگاه نسبت به جایگاه سلامت بخش ووشو و تای چی را در جامعه مخاطبان افزایش دهیم.
در اختتام این جلسه که رضا شجیع نایب رئیس فدراسیون همگانی و محمدرضا فروحی دبیر این فدراسیون نیز حضور داشتند قرار شد فدراسیون همگانی هم به طرح «ووشو برای امید» بپیوندد و فدراسیون ووشو را در اجرای طرح ساخت خانه ووشو در منطقه بشاگرد یاری نماید.


منبع:

1400/02/05
22:43:53
5.0 / 5
1301
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد