دفاع شخصی
هروی:

می خواهیم كاراته موفق ترین رشته ایران در المپیك شود

می خواهیم كاراته موفق ترین رشته ایران در المپیك شود

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر این که نمایندگان کاراته ایران در توکیو با تمام وجود مبارزه می کنند، اظهار داشت: می خواهیم کاراته بهترین تیم کاروان ایران در المپیک شود.


سید شهرام هروی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین شرایط ملی پوشان کاراته ایران در آستانه اعزام به رقابت های لیگ جهانی پرتغال، اظهار نمود: یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی را پشت سر می گذاریم و خدا را شکر تمامی بچه ها در وضعیت بسیار خوبی بسر می برند. امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده ویزای پرتغال صادر شود و سه شنبه عازم این کشور شویم.
سرمربی تیم ملی کاراته، اضافه کرد: با اهمیت ترین هدفمان در این مسابقات در ارتباط با ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده است که برای کسب یک سهمیه دیگر برای کاراته ایران به روی تاتامی می روند. امیدوارم هر دو بتوانند بهترین نمایش را داشته باشند تا در نهایت دومین سهمیه المپیک را نیز بدست بیاوریم.
هروی اشاره کرد: سهمیه ما در این وزن قطعی شده و از میان پورشیب و گنج زاده یک نفر عازم المپیک می شود. البته بعد از این رقابت ها باید منتظر نتایج مسابقات قهرمانی اروپا شویم تا در نهایت مشخص شود کدام یک مسافر توکیو می شوند. خوشبختانه پورشیب و گنج زاده هر دو در بهترین شرایط ممکن بسر می برند و آماده حضور در این مسابقات هستند.
وی ادامه داد: این مسابقات همین طور برای بهمن عسگری و امیر مهدی زاده حکم دیدارهای تدارکاتی را دارد. انشاءالله امیر مهدی زاده برای کسب آخرین سهمیه المپیک به رقابت های پاریس اعزام می شود تا با کسب سهمیه توسط او بتوانیم با ۳ سهمیه کامل عازم رقابت های المپیک توکیو شویم.
هروی درباره انتظارات از کاراته ایران در المپیک توکیو، اظهار داشت: تمام هدف ما این است از نخستین فرصت حضور کاراته در تاریخ المپیک به بهترین شکل استفاده نمائیم تا خاطره ای خوش از کاراته ایران در المپیک را رقم بزنیم و بهترین نتیجه کاروان ورزشی ایران را کسب نماییم. اساسا برای کسب بهترین نتیجه به میدان می رویم و بچه ها با همه وجود مبارزه خواهند کرد.
هروی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل اداری وی در محل کارش برطرف شده و می تواند بدون دغدغه در خدمت تیم ملی باشد یا خیر، خاطرنشان کرد؛ خیر. مشکلم هنوز بعد از ماه ها برطرف نشده و از آنجائیکه دیگر زمانی هم تا المپیک نداریم، کاری نمی توان انجام داد. دیگر نمی خواهم درباره این مساله صحبت کنم یا درخواستی داشته باشم!
او در آخر با قدردانی از همدلی جامعه بزرگ کاراته، اظهار داشت: جامعه کاراته همیشه در وضعیت سخت و مسیرهای پر پیچ و خم از تیم ملی حمایت کرده و انرژی مثبت به ما و بچه های تیم ملی تزریق کرده است. امیدوارم با کسب بهترین نتایج در المپیک توکیو پاسخگوی حمایت های جامعه کاراته باشیم و مردم ایران را خوشحال نماییم. همین طور از دکتر نصر فیزیوتراپ تیم ملی برای زحماتی که می کشد تشکر و قدردانی می کنم.
منبع:

1400/02/07
18:40:56
5.0 / 5
1064
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد