دفاع شخصی

وضعیت نامشخص كشتی گیر ناشنوا بعد از صدمه دیدگی از ناحیه نخاع

وضعیت نامشخص كشتی گیر ناشنوا بعد از صدمه دیدگی از ناحیه نخاع

به گزارش دفاع شخصی کشتی گیر فرنگی کار ناشنوا که در جریان تمرینات و مرور فن با حریف تمرینی خود از ناحیه نخاع گرفتار صدمه دیدگی شدید شده بود، تحت عمل جراحی قرار گرفت.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، علی دلفانی کشتی گیر فرنگی کار ناشنوا کرمانشاهی اهل شهرستان صحنه یکشنبه هفته گذشته در تمرینات خارج از اردوی تیم ملی به علت انجام تمرین و مرور فن با حریف تمرینی خود از ناحیه نخاع گرفتار صدمه دیدگی شدید شد.
این صدمه دیدگی در شرایطی رخ داده که وی در یکی از سالن های این شهرستان که به خاطر کرونا باید تعطیل می بود، مبادرت به انجام تمرین کشتی به صورت انفرادی با حریف تمرینی خود کرده است.
با این وجود مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان به کرمانشاه سفر کرد تا در جریان وضعیت این کشتی گیر قرار گیرد. تیشه گران در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت این کشتی گیر فرنگی کار ناشنوا اظهار نمود: علی دلفانی کشتی گیر فرنگی کار ناشنوا هفته پیش در جریان تمرینات و مرور فن با حریف تمرینی خود در کرمانشاه، از ناحیه نخاع گرفتار صدمه دیدگی شدید شد و علیرغم این که تحت عمل جراحی قرار گرفته است، اما شرایط وی دقیقا معلوم نیست و منتظر اعلام نظر نهایی از جانب پزشک معالج او هستیم.
وی ضمن اشاره به وضعیت بد مالی خانواده این کشتی گیر فرنگی کار، اظهار داشت: با عنایت به این که خانواده این کشتی گیر از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند و زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند، در حد توان برای بهبودی کامل این کشتی گیر حمایت لازم را انجام خواهیم داد.
تیشه گران در انتها خاطرنشان کرد: این کشتی گیر هر چند در جریان تمرینات خارج از اردوی تیم ملی گرفتار قطع نخاع شده، اما چون عضو تیم ملی است باید از جانب فدراسیون پزشکی ورزشی مورد حمایت قرار بگیرد تا زودتر سلامتی خویش را بدست آورد. البته هم اکنون هم تحت حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و هیات پزشکی این استان قرار دارد.1400/02/13
19:08:39
5.0 / 5
1370
تگها: تیم , حریف , سفر , سلامت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد