دفاع شخصی
هروی:

مطمئن باشید مهدی زاده كار را در پاریس تمام می كند

مطمئن باشید مهدی زاده كار را در پاریس تمام می كند

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: با شناختی که از پتانسیل و توانایی بالای امیر مهدی زاده سراغ دارم، مطمئنم وی در پاریس به سهمیه المپیک می رسد.سید شهرام هروی در گفتگو با ایسنا، درباره عملکرد ملی پوشان کاراته ایران در رقابت های لیگ جهانی کاراته وان پرتغال، اظهار نمود: مطابق با اهدافی که داشتیم در این رقابت ها حاضر شدیم و خدا را شکر در مجموع نتایج خوبی گرفتیم، البته رنگ مدال هایمان می توانست بهتر هم باشد اما در مجموع از عملکرد بچه ها راضی هستم.

سرمربی تیم ملی کاراته اضافه کرد: این مسابقات یک میدان تدارکاتی خیلی خوب برای امیر مهدی زاده بود که مقرر است تا چند روز دیگر برای کسب سومین سهمیه المپیک راهی پاریس شود، همین طور بهمن عسگری نیز برای حضور هر چه پر قدرت تر در المپیک محک خوبی خورد. سجاد گنج زاده و ذبیح الله پورشیب نیز هر دو فوق العاده ظاهر شدند و واقعا حسرت می خورم که چرا نمی توانیم یکی از این دو نفر را بخاطر قوانین فدراسیون جهانی در المپیک داشته باشیم.

وی درباره اعلام رنکینگ المپیکی کاراته و جایگاه خوب شاگردانش، اشاره کرد: واقعا جای خوشی دارد که در مجموع پنج وزن، نفرات ما در سه وزن در صدر رنکینگ جای دارند. فکر می کنم برای نخستین بار در تاریخ است که این اتفاق می افتد و این مساله نشان دهنده قدرت کاراته ایران در جهان است.

هروی با اشاره به انگیزه بالای امیر مهدی زاده برای کسب سومین سهمیه المپیک و کامل کردن سهمیه کاراته مردان ایران در المپیک توکیو، اظهار داشت: مطمئن باشید در پاریس اتفاقات خوبی می افتد و با شناختی که از توانایی بالای مهدی زاده دارم، او موفق به کسب سهمیه المپیک خواهد شد. او پتانسیل بالایی دارد و اساسا به چیزی جز المپیکی شدن فکر نمی نماید. مسابقات لیسبون میدان خوبی برای او بود و اساسا با در نظر گرفتن موارد مختلف عازم مسابقات پاریس خواهیم شد. در رقابت های پاریس به نفرات اول و دوم و سوم، سه سهمیه المپیک اختصاص داده خواهد شد و مهدی زاده برای کسب بهترین عنوان و کسب سهمیه المپیک عازم این رقابت ها خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته، با اشاره به شایستگی تمامی ملی پوشان کاراته مردان ایران، اظهار داشت: مطمئنا ابتدا هدف ما کسب هر سه سهمیه المپیک توکیو خواهد بود. تا الان ۲ سهمیه کسب شده و مهدی زاده نیز اساسا کار را در پاریس تمام می کند. پس از آن برای کسب بهترین نتیجه عازم المپیک می شویم و مطمئنا بچه ها با تمام وجود برای شاد کردن دل مردم با تمام وجود به میدان خواهند رفت.

او در آخر با قدردانی از حمایت های فدراسیون و جامعه کاراته، اظهار داشت: کاراته ایران برای کسب افتخاری دیگر نیاز به همدلی دارد و امیدوارم ملی پوشان کاراته نیز با کسب بهترین نتایج، اینبار در المپیک بدرخشند.منبع:

1400/02/17
13:46:03
5.0 / 5
1284
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد