دفاع شخصی

داستان تكراری در لیگ كشتی

داستان تكراری در لیگ كشتی

دفاع شخصی: با گذشت 5 ماه از اختتام لیگ برتر کشتی آزاد، همانند سال گذشته، اینبار نیز تیم هایی مثل هیات کشتی قائمشهر و سازمان لیگ کشتی توجهی به تسویه حساب مبالغ اندک کشتی گیران ندارند!


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد اواخر آذر سال قبل با معرفی تیم های برتر به انتها رسید و تیم هیات کشتی قائمشهر با سرمربیگری مهدی تقوی ملی پوش سابق کشتی ایران و دارنده دو مدال طلای جهان موفق به کسب عنوان سومی این رقابتها شد.
اما با وجود گذشت نزدیک به ۵ ماه از اختتام رقابتهای لیگ کشتی آزاد، مسئولان این تیم هیچ توجهی به تسویه حساب با خیلی از کشتی گیران خود ندارند و پاسخگوی تماس آنها نیستند!
البته گفته می شود طلب کشتی گیران نه چندان مطرح قائمشهری پرداخت شده و یا نفراتی مثل علی شعبانی و یدالله محبی نیز ابتدای فصل پولشان را دریافت کرده اند.
بی توجهی مسئولان هیات کشتی قائمشهر به پرداخت مطالبات کشتی گیران در حالیست که رقم قرارداد خیلی از آنها چیزی در حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان است!
خیرالله قهرمانی، محمدجواد حمیدی، ابوالفضل حاجی پور، رضا علیجان زاده، نیما اشفاقی، علیرضا کریمی، دانیال حجتی و بهمن تیموری و احیانا عزت الله اکبری کشتی گیرانی هستند که از تیم قائمشهر طلب دارند اما با بی تفاوتی مسئولان تیمشان، این کشتی گیران به سازمان لیگ فدراسیون کشتی شکایت کرده اند که البته با وجود گذشت ۵ ماه هیچ پاسخی دریافت نکرده اند.
فصل گذشته نیز برخی تیم ها نسبت به پرداخت مطالبات اقدام نکردند که حواشی زیادی را بوجود آورد و رئیس سازمان لیگ کشتی عنوان نمود دیگر شاهد این مشکلات در لیگ کشتی نخواهیم بود!
منبع:

1400/02/17
17:04:31
5.0 / 5
1375
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد