دفاع شخصی
تكواندو انتخابی المپیك - صوفیه

تكواندوكاران هشت كشور موفق به كسب سهمیه شدند

تكواندوكاران هشت كشور موفق به كسب سهمیه شدند

روز نخست از رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک با کسب سهمیه توسط نمایندگان هشت کشور، حذف چهار ایرانی و موفقیت شاگرد مهماندوست به پایان رسید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این رقابتها بامداد امروز با حضور ۱۲۰ تکواندوکار از ۳۹ کشور در هتل «میلینویم» شهر صوفیه در بلغارستان شروع شد. در روز نخست تکواندوکاران اوزان ۴۹- و ۶۷- کیلوگرم زنان، ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان به روی «شیء هاپ چانگ» رفتند که تکواندوکاران کشورهای، آذربایجان، مجارستان، نروژ، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و نماینده رژیم اشغالگر قدس سهمیه حضور در بازی های المپیک توکیو را کسب کردند.
چهار تکواندوکار ایرانی در روز نخست این مسابقات حضور داشتند که هر چهار نفر با شکست برابر رقبای خود از دور رقابتها کنار رفتند. در وزن ۵۸- کیلوگرم سید احسان نقیب زاده ۱۸ بر ۳ برابر «سارنین» فنلاند باخت و امیر محمد حسینی برابر «سلیم عمر مجارستان» ۳۵ بر ۱۵ بازنده شد. در وزن ۴۹- کیلوگرم دینا پوریونس ابتدا ۱۵- بر ۱۳« کاپاندزه» از گرجستان را از پیش رو برداشت و سپس یک بر صفر نتیجه را به «لیا موستاتا» از رومانی. واگذار کرد. همچنی کس را مهدی پور در وزن ۸۰- کیلوگرم ۱۰ بر ۹ برابر «طاهیر گولیک» از آلمان بازنده شد و از دور رقابتها کنار رفت.
از میان مربیان ایرانی که در این رقابتها حضور داشتند، رضا مهماندوست در تیم آذربایجان در وزن ۶۷- کیلوگرم زنان موفق به کسب یک سهمیه شد.
نفراتی که موفق به کسب سهمیه شدند:
وزن ۵۸- کیلوگرم: عمرسلیم (مجارستان) - روی براگانسا (پرتقال)
وزن ۸۰- کیلوگرم: ریجارد ارودمانن (نروژ) - الیسون سیمونه (ایتالیا)
وزن ۴۹- کیلوگرم: نماینده رژیم اشغالگر قدس - آ دریان سروز (اسپانیا)
وزن ۶۷- کیلوگرم: فریده عزیزوا (آذربایجان)، ویت هنن (فرانسه)


منبع:

1400/02/19
21:08:28
5.0 / 5
945
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد