دفاع شخصی
سرمربی تیم ملی كشتی آلیش زنان

وزنه برداری زنان دیرتر از كشتی مجوز گرفت اما شرایط بهتری دارد

وزنه برداری زنان دیرتر از كشتی مجوز گرفت اما شرایط بهتری دارد

به گزارش دفاع شخصی آنا براتی اعتقاد دارد با این که زنان وزنه برار دیرتر از کشتی مجوز فعالیت گرفتند اما شرایط بهتری دارند و مسؤلان بیشتر به آنها توجه می کنند.آنا براتی در گفتگو با ایسنا، در مورد برنامه های تیم ملی کشتی آلیش زنان، اظهار داشت: پس از آخرین اردوی تیم ملی قرار شد کشتی گیران در شهرهای خود تمرین کنند. گروهی تشکیل دادیم و هر ۱۰ روز یکبار به آنها برنامه می دهیم و تکنیک هایشان را چک می نماییم. قرار بود مسابقات آسیایی آخر اردیبهشت برگزار گردد و قصد داشتیم در این ماه دو اردوی آماده سازی داشته باشیم اما قرقیزستان بعنوان میزبان اعلام نمود که مسابقات به تعویق افتاده است. ازاین رو اردوی ما هم لغو شد. از طرفی با موج چهارم انتشار کرونا هم روبرو بودیم که کار را سخت تر کرد.

او اضافه کرد: خیلی دوست داریم اردو برگزار نماییم اما همه چیز بستگی به کرونا دارد و نمی توانم برنامه دقیقی عرضه بدهم، حتی در بعضی شهرها مثل مشهد باشگاه های ورزشی باز نشده است. هر زمانی که اتحادیه جهانی به ما تاریخ مسابقات را اعلام نماید، برنامه ریزی دقیقی انجام می دهیم. با این وجود کشتی گیران را رها نکرده ایم و تمریناتشان را منظم انجام می دهند.

سرمربی تیم ملی کشتی آلیش زنان در مورد مسابقات داخلی و برون مرزی پیش روی زنان اظهار داشت: مسابقات آسیایی جهانی را داریم که مسابقات جهانی مثل هر دوره اواخر فصل پاییز برگزار می گردد. از طرفی تا جایی که اطلاع دارم مقرر است لیگ کلاسیک و آلیش را برگزار کنند، همینطور مسابقات قهرمانی کشور را هم مثل هر دوره اواخر سال داریم.

براتی اعتقاد دارد که مسؤلان ورزشی به کشتی زنان توجه چندانی نداردند و در این حوزه اظهار داشت: فکر می کنم کشتی زنان هنوز جا نیفتاده و کشتی آلیش هم کم رنگ است. با این که وزنه برداری دیرتر از ما مجوز گرفت اما خیلی بیشتر به آنها توجه می شود تا به کشتی آلیش که قهرمان جهان است. واقعا برایم سوال پیش آمده که چرا به این رشته توجه نمی شود؟ البته خانم فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان به مسابقات قهرمانی کشور آلیش آمد و قول های خوبی به ما داد. باید ببینیم این قول ها به چه شکل عملی می شود.
1400/02/23
12:54:09
5.0 / 5
1075
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد