دفاع شخصی
دیدار پولادگر با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای

علی نژاد: انتظار مردم از تكواندو كسب مدال المپیك است

علی نژاد: انتظار مردم از تكواندو كسب مدال المپیك است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در دیدار با رئیس فدراسیون تکواندو اظهار داشت: از ۲۰۰۰ سیدنی که تکواندو وارد بازیهای المپیک شد، این رشته همواره سهمی از مدال آوری کاروان ورزشی ایران داشته و در توکیو هم مدال آور خواهد بود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد با اشاره به موفقیت تکواندو ایران در میادین قاره ای وجهانی در بیش از دو دهه گذشته اظهار داشت: این موفقیت های مداوم سبب شده مردم از تکواندو مدال بخواهند. انتظار، انتظاری طبیعی است، اما مسئولیت را دوچندان می کند.
وی ادامه داد: فدراسیون تکواندو در سال های اخیر و در امر پشتوانه سازی راه خودرا بدرستی پیدا کرده و بخوبی روی ریل پیشرفت حرکت می کند. کسب ۷ طلا، یک نقره و یک برنز از تیم ۱۰ نفره در آخرین دوره مسابقات نوجوانان جهان در تونس ۲۰۱۹ و قهرمانی مطلق دختران تکواندوی ایران در جهانی نونهالان ازبکستان بیان کننده همین ریل گذاری صحیح است.
علی نژاد با اشاره به کسب سهمیه کامل المپیک توکیو در بخش مردان، ابراز امیدواری کرد تیم ملی بانوان تکواندو بتواند در مسابقات اردن به دو سهمیه خود برسد.
در این نشست همین طور سیدمحمد پولادگر گزارشی از عملکرد فدراسیون در یکسال گذشته را ارائه داد.

پولادگر ضمن تقدیر از حمایت وزارت ورزش و جوانان از برنامه های فدراسیون تکواندو اظهار داشت: به رغم سایه انداختن ویروس منحوس کرونا بر کارهای اجتماعی و ورزشی، فدراسیون تکواندو سال قبل ۹۴ دوره آنلاین در امر مربیگری و داوری و ۶ دوره بین المللی برگزار کرد که در تاریخ تکواندو بی سابقه است.
پولادگر همین طور انتخاب تکواندوی ایران بعنوان بالاترین فدراسیون جهان در سال ۲۰۲۰ از طرف فدراسیون جهانی را نشات گرفته از پیاده سازی اصولی برنامه های آموزشی، توجه به پشتوانه سازی و نیز موفقیت ادامه دار تکواندوی ایران در رقابتهای قاره ای و جهانی دانست و اظهار داشت: یکی از موفقیت های مهم فدراسیون تکواندوی ایران در سال قبل حضور چهار نماینده در دوره بین المللی ناظرین فنی فدراسیون جهانی بود.
او در آخر ابراز امیدواری کرد نمایندگان تکواندوی ایران در المپیک توکیو بتوانند انتظارات را برآورده سازند.1400/02/24
13:09:24
5.0 / 5
1099
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد