دفاع شخصی

حضور چهار كاراته كا در رقابت های نهایی انتخابی المپیك

حضور چهار كاراته كا در رقابت های نهایی انتخابی المپیك

دفاع شخصی: مرحله نهایی رقابت های کاراته انتخابی المپیک به میزبانی پاریس و با حضور چهار کاراته کا از ایران انجام خواهد شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بعد از اختتام رقابتهای کاراته کسب امتیاز ورودی المپیک بوسیله سیستم رنکینگ، آخرین مرحله از رقابتهای گزینشی کاراته در اوزان المپیکی طی روزهای ۲۱ تا ۲۳ خردادماه به میزبانی فرانسه در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس انجام خواهد شد.
این رقابتها در اوزان المپیکی ۶۷-، ۷۵- و ۷۵+ کیلوگرم مردان، ۵۵-، ۶۱- و ۶۱+ کیلوگرم زنان و کاتای انفرادی مردان و زنان برگزار می شود که تا حالا ۲۲۱ کاراته کا از ۵۱ کشور ثبت نام کرده اند و طبق پیش بینی سایت فدراسیون جهانی ۸۰۰ کاراته کا برای کسب ۲۴ سهمیه به رقابت خواهند پرداخت. کلیه کشورها می توانند در اوزان و بخش هایی که بوسیله سیستم رنکنیگ موفق به کسب سهمیه نشده اند کاراته کاهای خودرا به این مسابقات اعزام کنند.
از ایران نیز نام چهار کاراته کا در دو بخش کاتا و کومیته برای حضور در این دوره از رقابتها روی سایت رسمی مسابقات ثبت شده است. فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی در کاتای انفرادی، امیر مهدیزاده در کومیته وزن ۶۷- کیلوگرم و رزیتا علیپور در وزن ۶۱- کیلوگرم برای کسب سهمیه المپیک راهی پاریس خواهند شد.
کلیه کاراته کاهایی که موفق به کسب یکی از مدال های طلا، نقره و برنز شوند بصورت مستقیم جواز حضور در المپیک را دریافت خواهند کرد.


منبع:

1400/02/28
23:50:04
5.0 / 5
1134
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد