دفاع شخصی

رضایی پرمشغله مرد همه كاره لیگ های تكواندو

رضایی پرمشغله مرد همه كاره لیگ های تكواندو

فدراسیون تکواندو در حالی پس از چند ماه تأخیر، سکان هدایت رئیس سازمان لیگ را به مردی پرمشغله و پر سمت سپرد که مدیران جوان برای همکاری در بخش های مختلف نادیده گرفته شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، محسن تمجید و مصطفی بابایی رئیس و دبیر سازمان لیگ تکواندو اواخر سال ۹۹ و پیش از برگزاری هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر به سبب اتفاقات رخ داده در بازی های مرحله مقدماتی گروه دوم رقابتهای دوم و عدم حمایت فدراسیون از سمت خود استعفا دادند. استعفای که هیچ واکنشی از طرف فدراسیون در پی نداشت تا این که یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه و با گذشت نزدیک به ۸۵ روز، با حکم سید محمد پولادگر سیروس رضایی بعنوان رئیس سازمان لیگ معرفی گردید.
اینکه این انتخاب به منزله قبول استعفای مسئولین سابق است یک سوی داستان قرار می گیرد و این که فردی پر مشغله بعنوان سکاندار سازمان لیگ با آن حجم کاری بالا می شود، سوی دیگر داستان است.
در این که رضایی از قهرمانان سابق، داوران با تجربه و فردی اخلاق مدار و تحصیلکرده است، بحثی نیست و مورد قبول اکثریت قریب به اتفاق جامعه تکواندو، ولی مگر در تکواندو قحط رجال است که عضو هیأت رئیسه، عضو و سخنگوی کمیته فنی و با اهمیت تر از آن یکی از مدیران بیمه ای کشور باید چنین مسئولیت سنگینی را قبول کند.
اگر رضایی از مسئولیت بیمه ای خود بازنشسته شده که بکاری گیری بازنشسته ها طبق قانون تخلف است. کما این که دو سال قبل محمد کرمی با همین قانون جای خودرا به تمجید داد. اگر هم هنوز در مسئولیت خود فعالیت می کند که بازهم به سبب قانون دو شغله ها، منع بکارگیری داشته است. حتی اگر قانون دو شغله ها برای مسئولین سازمان لیگ مصداق پیدا نکند، بازهم نمی توان بکاری گیری فردی پر مشغله را برای یکی از سمت های مهم فدراسیون توجیه کند.
خوشبختانه تکواندو افراد جوان، تحصیلکرده و مدیر کم ندارد که بتوانند چنین مسئولیتی ها بدون دغدغه به سرانجام برسانند. ولی متأسفانه مدیریت بسته در تکواندو سالهاست که اجازه ورود افراد جدید را نمی دهد و همین چند نفری که در داخل فدراسیون مسئولیت دارند با تدبیر آقای رئیس همه کارها را به اتفاق انجام دهند.
اینکه چرا برخلاف برخی فدراسیون ها، در تکواندو به جوانان برای مدیریت در بخش ها و کمیته های مختلف اعتماد نمی گردد، بحثی قدیمی است، ولی حداقل می شد به مردان با تجربه دیگرکه حداقل مشغله کمتری داشته باشد، اعتماد کرد.

1400/02/29
20:02:18
5.0 / 5
1143
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد