دفاع شخصی

نفرات برتر رقابت های مجازی كاتای دختران ساوه عرضه شدند

نفرات برتر رقابت های مجازی كاتای دختران ساوه عرضه شدند

دفاع شخصی: مسابقات مجازی کاتای قهرمانی دختران شهرستان ساوه با عنوان جام رمضان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مسابقات همزمان با تعطیلی سالن های ورزشی در سراسر کشور به سبب شیوع موج چهارم کرونا در بستر فضای مجازی در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و کمربندهای مختلف انجام شد که در نهایت در رده سنی نونهالان (کمربند زرد و نارنجی) کوثر شهسواری مقام نخست را کسب نمود، زهرا مرادی نایب قهرمان شد، آنا رشیدی و نازنین فاطمه فردوسی بطور مشترک سوم شدند.
در کمربند (بنفش و قهوه ای) هلیا الیاد در جایگاه نخست ایستاد، یگانه عسگری دوم شد، ثنا نظری و عزت پور بطور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در رده جوانان کمربند (بنفش و قهوه ای) فاطمه اجاقی، فاطمه غلامی و مینا دلدار به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در کمربند (مشکی)، معصومه تقی زاده قهرمان شد، معصومه حیدری در جایگاه دوم ایستاد و معصومه نظرخانی سوم شد. در کمربند (زرد و نارنجی و سبز)، مهسا رضایی، دیانا توانایی و هانیه زارعی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در گروه رده سنی نوجوانان کمربند (بنفش و قهوه ای)، مینا اکبری قهرمان شد، نفیسه نوروزی نایب قهرمان شد. صدف نظری و نرگس برادران بطور مشترک برسکوی سوم تکیه زدند.
گفتنی است این مسابقات زیر نظر هیأت کاراته شهرستان ساوه انجام شد و خانم ها خالونژاد، الحسینی، آقاجانی، مؤمنی و نجفی قضاوت مسابقات را بر عهده داشتند.


منبع:

1400/02/30
13:00:26
5.0 / 5
1057
تگها: رقابت , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد