دفاع شخصی
بنا:

امیدوارم كشتی در المپیك آبرو داری كند

امیدوارم كشتی در المپیك آبرو داری كند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: امیدوارم کشتی در المپیک آبرو داری کند و من حاضرم مدال طلا بگیریم حالا به من مربی پاداشی ندهند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد بنا در حاشیه تمرین تیم ملی کشتی فرنگی در حضور نوبخت، سلطانی فر و صالحی امیری، در جمع خبرنگاران بیان کرد: این که مسئولان وقت گذاشتند و به اردو آمدند موجب انگیزه شد ونشان می دهد به مقوله ورزش و کشتی اهمیت می دهند و کمک می کنند با تلاش بیشتر کارمان را ادامه دهیم.
او درباب این که آیا درخواستی از نوبخت داشتید، اظهار داشت: صحبت های لازم در این زمینه توسط دبیر انجام می شود.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد پاداش مدال های المپیک اشاره کرد: مسئله پاداش که مشخص است. البته ۲۰۰ سکه سال قبل تکرار شده و جایزه معقولی است امیدوارم بچه ها تلاش کنند و بهترین نتیجه را بگیرند.
بنا در مورد این که آیا قول مدال می دهید اظهار داشت: نمی توان قول 100درصد داد ولی بچه های ما بهترین های دنیا هستند. همه تلاش خودرا در این دو سال و نیم کردیم. یک سهمیه کمتر گرفتیم ولی ۵ سهمیه هم خوب است.
بنا درباب این که قبلا گفته بود پاداش فوتبال با سایر رشته ها قابل قیاس نیست، اضافه کرد: طبیعتا فوتبال مقوله دیگری است و نمی توان در مسائل مالی و قرارداد آن نه در ایران و نه در دنیا ورود کرد. پاداش المپیکی ها با سالهای قبل برابر است.

وی در مورد این که پاداش دوره قبل ۳۰۰ سکه طلا بوده است، یادآوری کرد: از نظر اقتصادی مشکلات داریم. باید بدانند گرفتن طلا صدها میلیارد ارزش دارد. در کنار آن هم دولت این جایزه را می دهد و کمیته المپیک ۱۰ هزار دلار و شهرها و استانها هم به مدال آوران جایزه و پاداش می دهند.

وی در مورد نظر خود نسبت به این که جوایز مربیان نصف ورزشکاران مدال آور است، اظهار داشت: من حاضرم ورزشکارانم مدال طلا بگیرند اما به ما پاداش ندهند.
بنا در آخر اظهار داشت: هیچ دوره ای را مانند این دوره ندیدم که از شرایط و امکانات رضایت داشته باشیم و باید از آقای دبیر و کادرش تشکر نماییم و امیدوارم در المپیک آبروداری نماییم.1400/03/03
21:21:11
5.0 / 5
1222
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد