دفاع شخصی

تعهد 30 میلیارد تومانی نوبخت

تعهد 30 میلیارد تومانی نوبخت

به گزارش دفاع شخصی رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: کشتی امید اول ما در المپیک توکیو است و باور داریم که کشتی مانند ادوار گذشته خواهد درخشید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رضا صالحی امیری در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بیان نمود: چهار منبع مالی به کشتی وارد شد، کمیته المپیک، وزارت ورزش و یک تعهد هم آقای نوبخت معادل ۳۰ میلیارد تومان پذیرفت و اسپانسرها هم ورود کرده اند.

او افزود: جمع بندی این بود که نظام، دولت، کمیته و وزارت ورزش پشتوانه کشتی برای درخشش در جهان و المپیک هستند. امیدوارم و باور دارم که کشتی مانند سایر ادوار خواهد درخشید.
رئیس کمیته ملی المپیک همینطور اظهار داشت: سالروز آزادسازی خرمشهر، نماد مقاومت و غرور ملی برای ایرانی ها را تبریک می گویم. آنچه به دعوت فدراسیون کشتی صورت گرفت حضور آقای نوبخت بود که در جریان فرایند تحولات کشتی قرار بگیرد. دبیر از جنس کشتی است و با تمام زوایای آن آشناست و مدیر توانایی است تا کشتی همچنان پرچمدار باشد. کشتی، امید ما در المپیک است و باید دولت و اسپانسرها هم به کمک کشتی بیایند.

صالحی امیری همینطور اظهار داشت: دبیر روزی را پیشبینی می کند که کشتی هشت مدال خواهد گرفت و باید آن روز را جشن بگیریم. البته نوع نگاه ما معامله گرانه نیست. وظیفه ما حمایت و وظیفه فدراسیون تلاش است. نه کمیته نه وزارت و دولت، هیچ پیش شرطی برای حمایت ندارند. هر نتیجه ای حاصل شود برای ما پرارزش است.

منبع:

1400/03/04
10:05:36
5.0 / 5
980
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد