دفاع شخصی

درخشش بوكسورهای ایرانی در آسیا

درخشش بوكسورهای ایرانی در آسیا

دفاع شخصی: چهار بوکسور ایران مدال برنز خودرا در رقابت های قهرمانی آسیا قطعی کردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رقابت های بوکس قهرمانی آسیا از روز دوشنبه در دبی امارات شروع شده و تا هفت روز ادامه خواهد داشت. تیم ایران با هشت بوکسور در این رویداد مهم شرکت کرده است.
چهارشنبه شب، دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی مورد پیگیری قرار|گرفت و نمایندگان ایران روی رینگ رفتند.
امید احمدی صفا بوکسور باتجربه ایران در وزن ۵۲ کیلوگرم روی رینگ رفت و برابر آزائت اوسنالیف از قرقیزستان شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت، اما در ادامه دیگر نمایندگان ایران عملکرد درخشانی داشتند.
در وزن ۶۰ کیلوگرم دانیال شه بخش که در دور نخست حریف پرقدرت قزاقستانی را شکست داده بود رو در روی طارق العنزی کویتی قرار گرفت و در راند دو با ناک اوت به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در نیمه نهایی مقابل رقیبی از هند مبارزه می کند.
در وزن ۶۹ کیلوگرم مسلم مقصودی به مصاف ویکاش کریشان از هند رفت و با وجود ارائه مبارزه ای نزدیک و جانانه با رای داوران بازنده شد. بوکسور هندی طلای بازی های آسیایی، طلای جوانان جهان، نقره قهرمانی آسیا، برنز المپیک و چندین مدال دیگر در کارنامه دارد.
در وزن ۷۵ کیلوگرم سیدشاهین موسوی که به سبب قرار گرفتن در سید دو با یک دور استراحت روبه رو شده بود در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بولتائف از تاجیکستان رفت و حریف را به خوبی کنترل کرد و برنده شد. بوکسور المپیکی ایران برای رسیدن به فینال، رقیبی از قزاقستان را پیش رو دارد.
در وزن ۸۱ کیلوگرم میثم قشلاقی با برتری مقابل قهرمان جهان از قزاقستان به نیمه نهایی قدم گذاشت. وی در مرحله بعد با نماینده قرقیزستان مبارزه می کند.
در وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم پوریا امیری بوکسور جوان ایران بعد از یک دور استراحت باید در مرحله یک چهارم نهایی رو در روی تارک آلماتروشی از امارات قرار می گرفت که بوکسور میزبان به سبب مصدومیت انصراف داد تا امیری راهی نیمه نهایی شده و چهارمین برنز ایران را قطعی کند.


منبع:

1400/03/06
15:14:16
5.0 / 5
1120
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد