دفاع شخصی
قیاسی:

می دانستم برابر یزدانی پیروز می شوم

می دانستم برابر یزدانی پیروز می شوم

به گزارش دفاع شخصی نماینده وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در المپیک توکیو بعد از پیروزی در انتخابی تیم ملی اظهار داشت: با کشتی هایی که از امیرمحمد یزدانی دیده بودم می دانستم که در مبارزه انتخابی به برد می رسم.مرتضی قیاسی در گفت و گو با ایسنا، درباره برتری مقابل امیرمحمد یزدانی و رسیدن به دوبنده وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در المپیک توکیو، اظهار نمود: خدا را شکر کشتی خوبی گرفتم و توانستم برنامه هایی که مد نظر داشتم را به خوبی پیاده کنم. در طول این مدت تمرینات بسیار خوبی را در اردوهای تیم ملی زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشتم و تمام شرایط اردو عالی و در حد المپیک بود. شرایط بدنی ام برای حضور در این مبارزه عالی بود و از این که توانستم مزد زحماتم را بگیرم و به برتری برسم خوشحالم.

دارنده مدال برنز آسیا اضافه کرد: خدا را شکر توانستم از این فرصت استفاده کنم. از کادر فنی تیم ملی که این شرایط را به وجود آورد و این فرصت را در اختیار ما گذاشت که در مبارزه انتخابی کشتی بگیریم تشکر می کنم. از آقای دبیر، رئیس فدراسیون کشتی نیز به خاطر زحمات و کوشش های زیادی که دارد قدردانی می کنم. خدا را شکر همه چیز دست به دست هم داد که المپیکی شوم.

وی با تاکید بر این که هدفش تنها کسب پیروزی برابر یزدانی بوده است، اظهار داشت: مدتی پیش یزدانی به گزینشی المپیک رفت و من هم در آسیایی کشتی گرفتم. پس از آن که فهمیدیم کادر فنی می خواهد انتخابی میان ما برگزار کند، با برنامه جلو رفتم و المپیکی فکر کردم. هدفم در این مبارزه فقط برد بود تا صاحب دوبنده تیم ملی شوم.

قیاسی درباره شرایط بدنی نامناسب امیرمحمد یزدانی در این مبارزه اظهار داشت: با کشتی هایی که از امیرمحمد دیده بودم و باتوجه به شرایط بدنی خوبی که داشتم، نتیجه خودم را پیروزی می دیدم. کم کاری نکردم و به آنچه هدفم بود رسیدم.

آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم ایران دربازه هدفش از حضور در میدان سخت المپیک توکیو اشاره کرد: امیدوارم نماینده شایسته ای برای کشتی ایران در المپیک باشم. مطمئنا از جان مایه می گذارم تا با کسب مدال، مردم عزیزمان را خوشحال کنم. اساسا کار سختی در پیش دارم اما در فرصت باقی مانده تا المپیک با کمک کادر فنی تیم ملی حریفانم را در المپیک آنالیز می نماییم تا با بیشترین شناخت به میدان بروم. هیچ ترسی از حریفان ندارم و هدفم کسب مدال المپیک است.
1400/03/07
23:43:01
5.0 / 5
1109
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد