دفاع شخصی

تقدیر رییس كمیته ملی المپیك از كاپیتان تیم ملی كاراته

تقدیر رییس كمیته ملی المپیك از كاپیتان تیم ملی كاراته

دفاع شخصی: سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک طی پیامی از ذبیح اله پورشیب کاپیتان تیم ملی کاراته قدردانی نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در متن پیام تقدیر صالحی امیری برای کاپیتان تیم ملی کاراته آمده است: «در دوران قهرمانی جوانان این مرز و بوم، وقایعی رخ می دهد که نمی توان بسادگی از کنار آن گذشت و نمونه اخیر آن منش پهلوانی ذبیح الله پورشیب قهرمان گران سنگ کشور است. ایشان تصویر اخلاقی بسیار زیبایی را به نمایش گذاشتند تا برای نسل های بعد از خود درس آموز و الگو ساز باشد.
کاپیتان گرانقدر تیم ملی کاراته بعد از سال ها تلاش خستگی ناپذیر و کسب افتخارات ستودنی در عرصه آسیایی و جهانی باانگیزه اعتلای نام ایران عزیز در کسب سهمیه المپیک تمام توان و غیرت خودرا به نمایش گذاشت ولی صد افسوس که قوانین فدراسیون جهانی، حضور همزمان دو قهرمان نام آور جهان یعنی ذبیح اله پورشیب و سجاد گنج زاده را نمی دهد.
البته این دو عزیز به مانند دو رقیب و دو رفیق در تلخی ها و شیرینی ها سالیان طولانی در کنار هم زیستند و در این بین ملت بزرگ ایران و خانواده فرهیخته کاراته همیشه قدردان فرزندان قهرمان و پهلوان خود خواهند بود.»


منبع:

1400/03/10
17:29:14
5.0 / 5
1136
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد