دفاع شخصی
هروی :

رقیبان مهدیزاه را آنالیز كردیم

رقیبان مهدیزاه را آنالیز كردیم

سرمربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: همه کاراته کاهایی که در مسابقات کسب سهمیه شرکت می کنند، بهترین های کشور خود هستند و برای آنکه غافلگیر نشویم با قدرت کار را از ابتدا شروع می نماییم.سید شهرام هروی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر، اظهار داشت: امیر مهدیزاده تمرینات بسیار عالی و هدفمندی را پشت سر می گذارد و در یک ماه اخیر بصورت کامل تمرکز خودرا برای مسابقات کسب سهمیه در پاریس قرار داده و ان شالله در بهترین شرایط به فرانسه اعزام خواهد شد.
وی افزود: مهدیزاده شانس بالایی برای کسب سهمیه در وزن ۶۷- کیلوگرم دارد. هر چند نمی توان از اتفاقات معمول و رایج در مبارزات غافل شد، ولی با برنامه ای که از مدتها قبل طراحی شده، ان شالله بتوانیم سهمیه سوم را توسط مهدیزاده کسب نماییم. امیر یکی از بهترین کاراته کاهای دنیاست. او می خواهد با کسب مدالی خوشرنگ از بازی های توکیو، ویترین افتخارات خودرا کامل کند.
سرمربی تیم ملی درباب رقبای امیر در مسابقات پاریس هم اظهار داشت: همه ۷۲ کاراته کایی که در وزن ۶۷- کیلوگرم ثبت نام کرده اند، در بهترین شرایط فنی و با هدف کسب سهمیه المپیک به پاریس می آیند و کسی به دنبال کسب تجربه نیست. این درست که چند کاراته کای شاخص در این وزن حضور دارند که می توانند توجه بیشتری را جلب کنند، ولی ما هیچ رقیبی را دست کم نگرفته و آنالیز خوبی روی رقبا داریم.
هروی درباب سختی مبارزه نخست برای مهدیزاده هم اظهار داشت: به چنین چیزی اعتقاد ندارم. امیر تجربه بالایی دارد و از مدعیان اصلی کسب سهمیه در پاریس است. باید آن سوی موضوع را هم نگاه کرد که امیر هم برای رقبا شناخته شده است و او را آنالیز می کنند. ولی من می گویم سوپرایز خوبی برای همه حریفان داریم.
وی در مورد غیبت پورشیب در اردوهای تیم ملی اظهار داشت: پورشیب کاپیتان پرافتخار و متعصب تیم ملی است که، شرایط کسب سهمیه المپیک موجب شد، کاراته دنیا از هنرنمایی وی در توکیو محروم شود. معتقدم همه چیز المپیک نیست و پورشیب تأثیر خودرا روی کاراته دنیا حتی با غیبت در المپیک گذاشته است. شب گذشته هم جلسه خوبی با پورشیب داشتیم و به امید خدا به زودی به اردوهای تیم ملی باز خواهد گشت.
سرمربی تیم ملی درباب حضور سعید حسنی پور در رأس تیم ملی هنگ کنگ و تکلیف کادر فنی اظهار داشت: سعید مربی با آتیه ای است که مطمئن هستم تأثیر خودرا روی کاراته این کشور خواهد گذاشت. برای وی در چالش جدیدی زندگی ورزشی اش، آرزوی موفقیت دارم و ان شالله به زودی یک یا دو نفر را برای حضور در کادر فنی معرفی خواهیم کرد.
هروی درباب موفقیت کاراته روسیه با حسین روحانی اظهار داشت: حسین قهرمان بزرگی در زمان خود بود و الان ثابت کرد که مربی بزرگی هم خواهد بود. تأثیر حضور روحانی در تیم ملی ایران بسیار مشهود بود و رقابتهای قهرمانی اروپا نیز ثابت کرد که برنامه های وی برای پیشرفت کاراته روسیه به خوبی درحال اجرا به ثمر نشستن است. برای روحانی در مسابقات کسب سهمیه در پاریس و مسابقات آتی آرزوی موفقیت دارم.
وی در آخر اظهار داشت: اردوی سیزدهم کاراته امروز تمام می شود و ۱۵ خردادماه کاراته کاها به اردو باز می گردند و من به همراه امیر ۱۷ خردادماه راهی پاریس خواهیم شد.

1400/03/11
21:05:52
5.0 / 5
1287
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد