دفاع شخصی
مامیاشویلی:

تركیب تیم های ملی كشتی روسیه ۳ هفته مانده به المپیك اعلام می شود

تركیب تیم های ملی كشتی روسیه ۳ هفته مانده به المپیك اعلام می شود

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون کشتی روسیه با تکیه بر اینکه با حضور در تورنمنت های پیش رو به دنبال انتخاب برترین نفرات در المپیک توکیو هستیم، اظهار داشت: ۳ هفته مانده به آغاز المپیک ترکیب تیم های ملی اعلام می شود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، میخائیل مامیاشویلی، رئیس فدراسیون کشتی روسیه از واکسیناسیون تمامی کشتی گیران حاضر در اردوی تیم های ملی روسیه اطلاع داد و اظهار داشت: همه نفرات برای مقابله با ویروس کرونا واکسینه شده اند و هم اکنون در اردوی تیم های ملی بسر می برند.

وی ادامه داد: فرنگی کاران روس در تورنمنت وهبی امره ترکیه که ۱۵ روز دیگر در استانبول برگزار می گردد به میدان می روند و هدف کادر فنی این است قدرت کشتی گیران قبل از حضور در المپیک را بسنجند.
مامیاشویلی خاطرنشان کرد: پیشبینی ما این است که ۳ هفته مانده به آغاز رقابت های المپیک توکیو، ترکیب تیم های ملی روسیه مشخص شود.
در تورنمنت رنکینگ لهستان هیچ کدام از آزادکاران روس به میدان نمی روند و در کشتی فرنگی هم تنها رومن ولاسوف قهرمان جهان و المپیک و ابویزید مانتسیگوف قهرمان جهان ۲۰۱۹ برای تعیین ملی پوش وزن ۷۷ کیلوگرم در المپیک توکیو مقرر است به میدان بروند.
منبع:

1400/03/15
13:05:07
5.0 / 5
929
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد