دفاع شخصی

جدید ترین رنكینگ المپیكی تكواندوكاران

جدید ترین رنكینگ المپیكی تكواندوكاران

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی هوگوپوشان در ماه ژوئن را اعلام نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه ژوئن را اعلام نمود. فدراسیون جهانی تکواندو با عنایت به شیوع کرونا و عدم برگزاری رقابت ها، از ۲۰ مردادماه ۱۳۹۹(۱۰ آگوست ۲۰۲۰) اعلام نمود امتیازات رنکینگ از ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۰ ثابت مانده و هیچ امتیازی از ورزشکاران کسر نمی گردد که حالا و با برگزاری رویدادهای بین المللی دارای امتیاز، احتساب امتیازات رنکینگ شروع شده است. با بیان WT از ماه مارس تا جولای ۲۰۲۱ هیچ کسر امتیازی برای رویدادهای برگزار شده در سالهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ صورت نمی گیرد.
در رده بندی جدید اعلام شده از جانب فدراسیون جهانی، آرمین هادی پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان با ۲۹۸/۴۴ امتیاز در رده ششم قرار گرفت؛ حسین لطفی دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن با ۵۶/۵۰ امتیاز رده هفتاد و یکم را به خود اختصاص داد.
در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی با ۲۸۸/۵۶ امتیاز جایگاه خود در رده هفتم را حفظ کرد، سروش احمدی با ۱۹۹/۹۴ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفت و امیرمحمد بخشی هم با ۱۳۵/۹۴ امتیاز رده بیست و چهارم را به نام خود ثبت کرده است.
محمدعلی خسروی در وزن ۸۰- کیلوگرم با ۱۰۸/۲۴ امتیاز در رده سی و چهارم قرار دارد و علی اشکوریان هم با ۱۰۵ امتیاز رده سی و ششم را به خود مختص کرده است. سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم با ۲۴۵/۴۱ امتیاز جایگاه ششمی را به خود مختص کرده است. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن با ۱۱۹/۰۵ امتیاز رده سی و پنجم را در اختیار دارد.
اما در گروه زنان مهلا مؤمن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۶۴/۵۱ امتیاز رده هفتاد و سوم را به نام خود ثبت کرده است. در وزن ۵۷- کیلوگرم پریسا جوادی با ۵۹/۶۱ امتیاز در رده شصت و ششم جای گرفته است. یلدا ولی نژاد و ناهید کیانی هم که اخیرا وزن خویش را تغییر داده اند به ترتیب با ۲۸/۱۳ و ۲۴/۷۸ امتیاز در رده ۱۲۴ و ۱۳۹ قرار گرفتند.
در وزن ۶۷- کیلوگرم کیمیا همتی با ۷۲/۴۷ امتیاز رده پنجاهم را به نام خود ثبت کرده است؛ ملیکا میرحسینی هم با ۴۹/۶۱ امتیاز در جایگاه شصت و سوم قرار دارد. در وزن ۶۷+ کیلوگرم هم زهرا پوراسماعیل با ۶۶/۲۳ امتیاز در رده پنجاه و یکم قرار گرفته است. اکرم خدابنده دیگر نماینده این وزن با ۴۸/۷۴ امتیاز در رده شصت و دوم جای دارد.


منبع:

1400/03/16
17:08:30
5.0 / 5
985
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد