دفاع شخصی

آمادگی ارومیه برای میزبانی از مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های جهان

آمادگی ارومیه برای میزبانی از مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های جهان

به گزارش دفاع شخصی استاندار آذربایجان غربی بر آمادگی این استان برای میزبانی از رقابت های پاورلیفتنیگ جام باشگاه های جهان تاکید نمود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمدمهدی شهریاری درباره قطعی شدن میزبانی ارومیه از نخستین دوره رقابت های پاورلیفتینگ جام باشگاه های جهان اظهار نمود: پیش از این با آقای نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی صحبت های مقدماتی در مورد دریافت این میزبانی انجام شده بود و مکاتبات لازم هم صورت پذیرفت که در نهایت رئیس فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ هم بعد از حضور در استان آذربایجان غربی و بازدید از امکانات استان، موافقت خویش را با این میزبانی اعلام نمود.
استاندار آذربایجان غربی با تکیه بر اینکه برگزاری مسابقات بین المللی در توسعه ورزش استان موثر است، اضافه کرد: زمان حضور گاستون پاراژ در ارومیه درباره همکاریهای بیشتر بین دو فدراسیون ایران و IPF در جهت گسترش و توسعه پاورلیفتینگ در کشور و استان آذربایجان غربی تبادل نظر شد. درباره اینکه فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ چگونه می تواند به ایران در این راه کمک نماید و چه امکاناتی برای ما فراهم می آورد، به بحث و بررسی پرداختیم.
او در ادامه خاطرنشان کرد: میزبانی رویدادهای بین المللی فرصت خوبی را جهت افزایش ظرفیت گردشگری فراهم می آورد تا فرهنگ استان و کشورمان را به مهمانان خارجی معرفی نماییم. با عنایت به علاقه مندی مردم آذربایجان غربی به ورزش و فراهم بودن امکانات مناسب استان، آمادگی کامل برای عرضه بهترین میزبانی که درخور ورزشکاران و ورزش دوستان باشد را داریم.
شهریاری بیان نمود: بطور قطع میزبان خوبی برای این رقابت ها خواهیم بود. ارومیه دارای هتل پنج ستاره با خدماتی بسیار مناسب می باشد و مسابقات در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می شود. ما با تمام توان به دنبال برگزاری آبرومندانه جام باشگاههای پاورلیفتینگ جهان هستیم.
استاندار آذربایجان غربی در انتها ضمن اشاره به اینکه در نخستین دوره مسابقات جام باشگاه های پاورلیفتینگ جهان برخی از تیم های صاحب نام جهان حضور خواهند داشت، تصریح کرد: این رویداد بین المللی ۵ مردادماه آغاز خواهد شد. ارومیه بارها در رشته های مختلف ورزشی میزبان بوده است که این امر مبین همدلی و همکاری مسئولان و برگزار کنندگان مسابقات است. این دفعه هم تلاش می نماییم در میزبانی سربلند باشیم و از اعتبار ایران دفاع نماییم.1400/03/18
22:40:55
5.0 / 5
1093
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد