دفاع شخصی

انتقاد كاندیدای زورخانه ای از وزارت ورزش

انتقاد كاندیدای زورخانه ای از وزارت ورزش

دفاع شخصی: از مجموع 5 کاندیدای ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای، 3 نفر از حضور در انتخابات کناره گیری کردند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمدکاظم کوهی یکی از ۵ کاندیدای ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای، در صحبت های خود در مجمع انتخاباتی این فدراسیون، شدیدا از برخی مسئولان وزارت ورزش و جوانان انتقاد نمود و اظهار داشت: خیلی زشت است که در فدراسیون ورزش های زورخانه ای کارهای ناجوانمردانه صورت گیرد و از یک کاندیدای خاص حمایت شود.
وی با اعلان اینکه ادامه سرپرستی باران چشمه کاندیدای ریاست فدراسیون بر خلاف اصول جوانمردی بوده است، ادعا نمود برخی معاونان وزارت ورزش بعد از کناره گیری باران چشمه ساختمانی را در اختیار او گذاشته اند و روسای هیات های استانی را برای رای دادن به وی تحت فشار گذاشته اند.
عبدالحمید احمدی معاون ورزش همگانی وزارت ورزش نیز که ریاست مجمع را بر عهده دارد، در پاسخ اظهار داشت: تشخیص این مسائل با شما نیست و حق اظهار نظر در این زمینه ندارید. شما کاندیدا هستید و باید برنامه های خودرا به مجمع ارائه دهید. ممنونم از این که شما انقدر نگران بیت المال هستید.
کوهی با اعلان اینکه به نفع مجتبی جوهری کنار می کشد، بعد از صحبت های انتقادی خود مجمع را ترک کرد.
مسعود امینی نیز با ارسال نامه به دبیر مجمع به نفع باران چشمه کنار کشید و غایب مجمع بود.
علی زند یکی دیگر از ۵ کاندیدای ریاست فدراسیون زورخانه ای عایب این مجمع بود تا بدین سان مجتبی جوهری و مهرعلی باران چشمه دو کاندیدای نهایی حضور در انتخابات باشند.
منبع:

1400/03/20
00:11:48
5.0 / 5
1270
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد