دفاع شخصی

گره ۹۷ كیلوگرم مطابق خواست كادر فنی باز شد!

گره ۹۷ كیلوگرم مطابق خواست كادر فنی باز شد!

به گزارش دفاع شخصی محمدحسین محمدیان هر چند به دو پیروزی خفیف دو بر دو و یک بر یک مقابل کریمی و شعبانی در جام زیلکوفسکی رسید اما شنیده ها حاکی می باشد دیگر رقابت انتخابی در این وزن برگزار نمی گردد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای شناخت نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد در المپیک توکیو، علی شعبانی، علیرضا کریمی و محمد حسین محمدیان را عازم تورنمنت زیلکوفسکی لهستان کرد.
در انتها رقابت های وزن ۹۷ کیلوگرم جام زیلکوفسکی لهستان، محمدیان دارنده مدال برنز جهان ۲۰۱۴ در نیمه نهایی با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل علیرضا کریمی دارنده یک مدال نقره و ۲ برنز جهان به برتری رسید و در فینال هم بدون این که فنی در جریان مبارزه اجرا شود، برابر علی شعبانی یک بر یک پیروز شد و بعنوان قهرمانی رسید.
هر چند شعبانی در جریان انتخابی تیم ملی برای رقابت های جهانی صربستان که آبان سال قبل برگزار شد برابر محمدیان به برد قاطع ۸ بر ۴ رسید اما شنیده می شود دیگر قرار نیست انتخابی رو در رو در این وزن برگزار گردد تا محمدیان با دو برتری هر چند خفیف مقابل کریمی و شعبانی صاحب دوبنده با ارزش وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در المپیک توکیو شود.
بسیاری معتقدند کادر فنی تیم ملی از همان ابتدا نظر مساعدی بر روی توانایی فنی محمدیان و حضور وی در المپیک توکیو داشته و بر همین مبنا هم ظاهرا قرار نیست شاهد رقابت انتخابی دیگری در این وزن باشیم.
منبع:

1400/03/21
11:45:27
5.0 / 5
969
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد