دفاع شخصی

حذف امامی و طاهری از جام زیلكوفسكی

حذف امامی و طاهری از جام زیلكوفسكی

یونس امامی و امین طاهری آزادکاران اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم ایران از رقابت های بین المللی لهستان حذف شدند اما حسین خانی و زارع به فینال رسیدند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در آغاز رقابت های ۵ وزن دوم کشتی آزاد جام زیلکوفسکی در لهستان، رضا اطری نماینده وزن ۶۱ کیلوگرم ایران در مبارزه نخست با نتیجه ۴ بر یک مغلوب نورسلیم سانایف دارنده مدال های نقره و برنز جهان از قزاقستان شد. وی در مبارزه بعدی مقابل جهانگیرمیرزا توروب اف قهرمان آسیا از ازبکستان ۱۱ بر ۵ به برتری رسید اما در نیمه نهایی مقابل راوی کومار از هند ۷ بر ۴ تن به شکست داد. اطری برای کسب مدال برنز بار دیگر به مصاف نورالسلام سانایف می رود. مبارزات این وزن به علت تعداد کم کشتی گیران به صورت دوره ای برگزار شد.
اطری نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم ایران در المپیک توکیو است.

در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف کامیل ریبسکی از لهستان رفت و با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی رسید. وی در نیمه نهایی هم مقابل خاجی مراد گادژیف از آذربایجان ۳ بر صفر به برتری رسید و فینالیست شد. حسین خانی در فینال به مصاف فرانک چامیزو کشتی گیر عنوان دار و کوبایی الاصل ایتالیا می رود.

یونس امامی دیگر نماینده ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم در دور نخست به مصاف دنیس پالوف از اوکراین رفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید اما در دور دوم برابر خادجی مراد گادجیف از آذربایجان ۴ بر ۲ شکست خورد و با عنایت به شکست کشتی گیر ازبک در نیمه نهایی مقابل حسین خانی، امامی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر حضور دارند، امین طاهری در دور اول به مصاف اولگ بولتین قهرمان آسیا از قزاقستان رفت و با نتیجه ۵ بر یک به برتری رسید اما در دور بعد مقابل یوسف حمیدا از مصر با نتیجه عجیب ۶ بر ۳ شکست خورد و با عنایت به شکست ۱۰ بر صفر این کشتی گیر در نیمه نهایی مقابل گویازدوفسکی از آمریکا، طاهری با نمایشی ضعیف از دور رقابت ها کنار رفت.

امیرحسین زارع، دیگر نماینده ایران در این وزن که در بالای جدول حضور دارد، بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف دیالدین عبدالمطلب از مصر رفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی هم مقابل الکساندر کولدوفسکی از اوکراین ۱۰ بر صفر پیروز شد و به فینال رسید. زارع در فینال به مصاف گویازدوفسکی از آمریکا می رود.

کادر فنی تیم ملی با هدف تعیین ۳ ملی پوش المپیکی ایران در وزن های ۷۴، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم، آزادکاران برتر ایران در این ۳ وزن را عازم مسابقات لهستان کرده است.

روز گذشته(سه شنبه) هم محمدحسین محمدیان، علی شعبانی و علیرضا کریمی نمایندگان وزن ۹۷ کیلوگرم ایران به ترتیب صاحب مدال های طلا، نقره و برنز این رقابت ها شدند.

منبع:

1400/03/21
20:18:57
5.0 / 5
950
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد