دفاع شخصی

برنامه رقابت ملی پوشان تكواندوی ایران در قهرمانی آسیا

برنامه رقابت ملی پوشان تكواندوی ایران در قهرمانی آسیا

به گزارش دفاع شخصی رقابت های قهرمانی آسیا در ۳ بخش پومسه، پاراتکواندو و کیوروگی از فردا در بیروت شروع می شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مسابقات قهرمانی آسیا در ۳ بخش پومسه، پاراتکواندو و کیوروگی از فردا (دوشنبه) به مدت ۵ روز و در استادیوم «نوهاد نوفال» بیروت برگزار می گردد.

ششمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا فردا (دوشنبه - ۲۴ خرداد) از ساعت ۱۰: ۳۰ تا ۲۰ به وقت تهران با حضور ۸۸ ورزشکار از ۱۱ کشور برگزار می گردد که ایران با ۱۱ نماینده حضور دارد.

تیم ملی پومسه مردان با ترکیب محمدامین گماریان، امیررضا مهربان، علی سهرابی، رضا نظری، علی سلمانی، حسین بهشتی و رضا نظری و تیم ملی پومسه زنان با ترکیب مرجان سلحشوری، راضیه آقایی، فاطمه حسام و آتوسا فرهمند در این رویداد حضور پیدا می کنند.

هدایت تیم ملی پومسه مردان برعهده حسینعلی نظری بعنوان سرمربی است و سرمربیگری بانوان را فاطمه اسدپور برعهده دارد.

شاگردان خانلرخانی سه شنبه به میدان می روند

ششمین دوره مسابقات قهرمانی پاراتکواندو آسیا روز سه شنبه - ۲۵ خردادماه از ساعت ۱۰: ۳۰ تا ۲۰: ۳۰ با حضور ۸۴ ورزشکار از ۲۰ کشور پیگیری خواهد شد که پاراتکواندو کشورمان با ۸ نماینده به مصاف رقبای خود می رود.

مهدی پوررهنما، اصغر عزیزی، سعید صادقیان پور، حامد حق شناس و مهدی بهرامی آذر در ترکیب تیم ملی پاراتکواندو مردان قرار دارند و فاطمه دودانگه، رایحه شهاب و مهتاب نبوی هم بعنوان نمایندگان پاراتکواندو بانوان ایران در این رقابت ها شرکت می کنند.

پیام خانلرخانی سرمربیگری و مهدی احمدی مربیگری تیم ملی پاراتکواندو را برعهده دارد؛ عاطفه کشاورز هم سرمربی و الهه مهربانی مربی تیم ملی پاراتکواندو بانوان است.

برنامه مسابقات شاگردان عسگری و کمرانی

بیست و چهارمین دوره این رقابت ها در بخش کیوروگی هم از روز چهارشنبه - ۲۶ خردادماه آغاز می شود؛ در روز نخست، مسابقات اوزان ۵۴-، ۶۸- و ۸۷- کیلوگرم مردان و ۴۶-، ۵۳-، ۵۷- و ۷۳- کیلوگرم گروه زنان صورت خواهد گرفت که میرهاشم حسینی (۶۸- کیلوگرم)، نگار اسماعیلی (۴۶- کیلوگرم)، غزل سلطانی (۵۳- کیلوگرم) و ناهید کیانی (۵۷- کیلوگرم) نمایندگان تیم ملی کشورمان هستند.

حسین لطفی (۵۴- کیلوگرم)، محمدرضا خانی (۸۷- کیلوگرم)، فرشته خزایی (۴۶- کیلوگرم) و زینب اسماعیلی (۷۳- کیلوگرم) هم که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا – کیش موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند، بر روی شیاپ چانگ می روند.

پنجشنبه - ۲۷ خردادماه و در روز دوم این رویداد، مبارزات اوزان ۵۸-، ۷۴- و ۸۷+ کیلوگرم مردان و ۴۹-، ۶۲- و ۷۳+ کیلوگرم گروه زنان برگزار می گردد که آرمین هادی پور (۵۸- کیوگرم)، امیرمحمد بخشی (۷۴- کیلوگرم)، سجاد مردانی (۸۷+ کیلوگرم)، پریسا جوادی (۶۲- کیلوگرم) و زهرا پوراسماعیل (۷۳+ کیلوگرم) ملی پوشان تکواندو کشورمان هستند که به مصاف حریفان خود می روند. همینطور مهدی جلالی (۷۴- کیلوگرم) و نفیسه رنگرززاده (۷۳+ کیلوگرم) هم که سهمیه حضور در این مسابقات را داشتند، دیگر نمایندگان ایران هستند.

اما جمعه - ۲۸ خردادماه و در روز پایانی، رقابت های اوزان ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم گروه مردان و ۶۷- کیلوگرم گروه زنان پیگیری خواهد شد. سروش احمدی (۶۳- کیلوگرم)، مهران برخورداری (۸۰- کیلوگرم) و ملیکا میرحسینی (۶۷- کیلوگرم) بعنوان نمایندگان تیم ملی در این روز بر روی شیاپ چانگ می روند. سینا بهرامی (۶۳- کیلوگرم) و یلدا ولی نژاد (۶۷- کیلوگرم) هم از راه کسب سهمیه جواز حضور در این مسابقات را داشتند که در این روز رو در روی رقبایشان قرار می گیرند.

هدایت تیم ملی مردان برعهده فریبرز عسکری بعنوان سرمربی و وحید عبداللهی بعنوان مربی است. مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان است و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی مربیان تیم هستند

منبع:

1400/03/24
09:50:03
5.0 / 5
558
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد