دفاع شخصی
میرزازاده:

فقط برای طلای المپیك به توكیو می روم

فقط برای طلای المپیك به توكیو می روم

نماینده سنگین زن کشتی فرنگی ایران در المپیک توکیو، اظهار داشت: انگیزه زیادی برای کسب موفقیت در المپیک توکیو دارم و به چیزی جز کسب مدال طلا فکر نمی کنم.امین میرزازاده در گفتگو با ایسنا، درباره کسب عنوان قهرمانی در تورنمنت پیت لاسینسکی لهستان، اظهار نمود: این رقابت ها با حضور بیشتر مدعیان طراز اول سنگین وزن جهان انجام شد و واقعا از سطح بسیار بالایی برخوردار بود. کشتی گیران خوبی در این رقابت ها به میدان رفتند، چونکه تورنمنت لهستان آخرین میدان تدارکاتی قبل از المپیک بود و مدعیان می خواستند قبل از المپیک خودرا محک بزنند. تا حالا ۱۱ مرحله اردوی متوالی تیم ملی را پشت سر گذاشتیم و در وضعیت خوب روحی و بدنی عازم لهستان شدم. رقبای داخلی و خارجی بسیار خوبی داشتم و اهتمام کردم با برنامه کشتی بگیرم تا به هدفم برسم.

دارنده مدال های طلای جوانان جهان ۲۰۱۸ و بزرگسالان آسیا ۲۰۲۰، اضافه کرد: من نیز با آمادگی خوبی در مسابقات حاضر شدم و هدفی جز رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک نداشتم. از این که توانستم در نهایت به موفقیت برسم و افتخار پوشیدن دوبنده تیم ملی نصیبم شود خیلی خوشحالم. امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای کشتی فرنگی ایران در توکیو باشم و پاسخ اعتماد کادر فنی تیم ملی را بدهم.

وی درباره هدف خود از حضور در المپیک و این که در حضور بزرگان کشتی جهان به دنبال کسب چه مدالی است، اظهار داشت: اصلا به دنبال این نیستم که بخواهم فقط در المپیک کشتی بگیرم. نخستین هدفم این بود که به دوبنده تیم ملی برسم و بعد از آن نیز نماینده شایسته ای برای کشتی ایران باشم. به چیزی جز مدال طلای المپیک فکر نمی کنم و از جان مایه می گذارم تا به این هدف بزرگ برسم.

میرزازاده افزود: اگر می خواستم فقط به حضور در المپیک قانع باشم مطمئنا ماه ها زحمت و سختی نمی کشیدم. المپیک میدان بزرگی است و همه ما برای کسب بهترین نتیجه انگیزه زیادی داریم.

نماینده سنگین وزن کشتی فرنگی ایران در المپیک توکیو، درباره با اهمیت ترین رقبای خود در این رویداد، اظهار داشت: رقبای خوبی از کوبا، گرجستان، روسیه دارم و همه رقبا جزو بهترین های جهان هستند و برای کسب مدال به المپیک می آیند. امیدوارم روزم باشد و بتوانم بهترین عملکردم را نشان بدهم و با شکست مدعیان جهانی به مدال طلا برسم. در فرصت باقیمانده با کمک کادر فنی با کسب بیشترین شناخت نسبت به حریفان به میدان خواهم رفت.

وی در آخر با اشاره به کوشش های محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، اشاره کرد: واقعا تمرینات بسیار خوبی را در ماه های گذشته پشت سر گذاشتیم. آقای بنا سال هاست برای کشتی فرنگی زحمت کشیده و به خوبی با زیر و بم کشتی فرنگی آشناست. اساسا از تجربیات بالای او استفاده می نماییم تا به بهترین نتیجه برسیم. تمرین زیر نظر محمد بنا نقش زیادی در موفقیت همه بچه ها دارد. آماده ایم با همه توان به میدان برویم و برای موفقیت کشتی فرنگی ایران مبارزه نماییم.

منبع:

1400/03/24
22:54:37
5.0 / 5
941
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد