دفاع شخصی
عضو تیم ملی سامبو :

به دنبال طلای بازیهای آسیایی هستم

به دنبال طلای بازیهای آسیایی هستم

محمدرضا سعیدی اظهار داشت: کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا دور از دسترس نبود، ولی به علت چند اشتباه فردی از رسیدن به این مهم بازماندم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، محمدرضا سعیدی مدنی رشته های رزمی را با جودو شروع کرد و در رشته های مختلف رزمی کار کرده و مدال های رنگارنگی از رقابتهای مختلف در کارنامه دارد. وی چند سالی است عضو تیم ملی سامبوست، که مدتی قبل موفق شد در رقابتهای قهرمانی آسیا به فینال رسیده و در نهایت به نشان نقره برسد.
وی در مورد رقابتهای قهرمانی آسیا به خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات این دوره در ازبکستان با یک تفاوت بزرگ نسبت به دوره قبلی برگزار گردید. در این دوره به علت شرایط کرونا چند کشور موفق به شرکت در رقابتها نشدند و بنابراین برای آنکه جدول مسابقات با مشکل مواجه نشود، به کشورها اجازه داده شد تا در هر وزن دو شرکت کننده اعزام کنند. همین مبحث کیفیت فنی رقابتها را بسیار بالا برده بود. چون که تیم های قدرتمندی چون قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان و قرقیزستان با بهترین نفرات و دو تیم کامل شرکت کرده بودند.
سعیدی در مورد مبارازت خود تا رسیدن به فینال اظهار داشت: دور نخست در پیکار با نفر یک قزاقستان در حالیکه تا ثانیه های پایانی بازنده بودم، به علت قدرت بدنی بهتر نسبت به رقیب موفق شدم نتیجه را به سود خود تغییر دهم. دور دوم نماینده افغانستان که کوراش کار بود را از پیش رو برداشتم و در نیمه نهایی هم «ظفر» نماینده تاجیکستان با طلای جهان را شکست دادم. اما در فینال برابر نماینده عنوان ازبکستان بازنده شده و نقره گرفتم.
عضو تیم ملی سامبو کشورمان افزود: از عملکرد خود در مبارزه فینال راضی نبودم. پیروزی در این مبارزه مهم دور از انتظار نبود، ولی چند اشتباه فردی سبب شد که مدال طلا را از دست بدهم. واقعاً شرایط آمادگی خوبی در این مسابقات داشتم.
وی در انتها اظهار داشت: هدف بعدی من حضور در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ و بازی های ایندورگیم است، منتظرم شرایط مسابقات اعلام گردد. مسابقات قهرمانی جهان را هم آبان ماه پیش رو داریم. با وجود این که رقبای خوبی در داخل ایران دارم، تلاش می کنم تا اول عضو اصلی تیم ملی شده و سپس برای کسب مدال در این رقابتهای مهم تلاش کنم.


منبع:

1400/03/26
09:50:09
5.0 / 5
1129
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد