دفاع شخصی

رقابتهای تكواندو قهرمانی جهان به تعویق افتاد

رقابتهای تكواندو قهرمانی جهان به تعویق افتاد

دفاع شخصی: با پیشنهاد چین و تصمیم مسئولان فدراسیون جهانی تکواندو، رقابتهای قهرمانی جهان به تعویق افتاد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، شورای اجرائی فدراسیون جهانی تکواندو امروز بصورت آنلاین تشکیل جلسه داد و طی آن درخواست کشور چین در خصوص تعویق مسابقات تکواندو قهرمانی جهان به سبب محدودیت شرایط سفر به این کشور را مورد بررسی قرار داد و در نهایت با این تصمیم موافقت نمود. تاریخ جدید این رقابتها مقرر است متعاقباً اعلام گردد.
طبق برنامه قبلی چین در شهر «ووشی» طی روزهای ۱۲ تا ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۰ تا ۲۶ مهرماه) میزبان بیست و پنجمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان بود که بر طبق این تصمیم، رقابتها در زمان دیگر دیگری انجام خواهد شد.
در حاشیه این رقابتها قرار بود مجمع عمومی فدراسیون جهانی، انتخابات رییس و اعضای شورای اجرای اجرا شود که با تصمیم انجام شده، این مجمع بصورت مجازی و آنلاین انجام خواهد شد. طبق این تصمیم مجمع جهانی تکواندو و انتخابات در تاریخ ۱۱ اکتبر (۱۹ مهرماه) بصورت آنلاین انجام می شود.
دکتر «چو» رییس فدراسیون جهانی پس از این تصمیم اظهار داشت: بسیار ناامید کننده است که ما مجبور شدیم مسابقات جهانی تکواندو را به تعویق بیندازیم. با این وجود معتقدم تصمیم درستی است که برای اطمینان از ایمنی همه شرکت کنندگان و ایجاد شرایط مساوی برای همه شرکت کنندگان اتخاذ شده است. باید منتظر برگزاری مسابقات در سال ۲۰۲۲ باشیم.
برگزاری مسابقات آزمایشی rand Prix Challenge از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود. مسابقاتی که در تاریخ ۴-۶ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۳ تا ۱۷ آبان ماه) در موجو کره انجام خواهد شد. این مسابقات در چهار وزن المپیک با حضور ۱۶ تکواندوکار برگزار می گردد که از دو نفر برتر برتر در هر گروه دعوت می شود تا در نخستین سری Grand Prix در سال ۲۰۲۲ شرکت نمایند.


منبع:

1400/03/30
17:41:19
5.0 / 5
1177
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد