دفاع شخصی
استكی:

در بوكس مشكل داوری داریم

در بوكس مشكل داوری داریم

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی بوکس اظهار داشت: در بازی های المپیک مشکل ما قزاق ها نیستند بلکه ما مشکل داوری داریم.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، علیرضا استکی، در مورد کسب سهمیه این رشته در المپیک توکیو بیان نمود: اگر مسابقات قهرمانی فرانسه ابطال نمی شد با پنج تا شش سهمیه به المپیک اعزام می شدیم ولی هم اکنون با دو نفر می رویم که هر دو بوکسورهای قابلی هستند و امیدواریم در المپیک بهترین باشند.
وی در مورد این که ازبکستان و قزاقستان حریفان اصلی ایران در المپیک هستند، تصریح کرد: بین شش نفر اول دنیا چهار نفر آسیایی هستند در مسابقات اردن، قزاق ها را بردیم. ما دو باخت و دو برد داشتیم که یک باخت نزدیک بود. ما مشکل داوری در بوکس داریم نه بازیکن قزاق. آنها لابی قوی دارند و فدراسیون جهانی دست آنها است. در اردوی ازبکستان چیزی کم نداشتیم بلکه بهتر بودیم فقط آنها حمایت های خوبی دارند. تمام مخارج آنها مجانی است و دغدغه مالی ندارند. امیدوارم تدبیری در تمام رشته ها اندیشیده شود که قهرمانان ما هم دغدغه مالی نداشته باشند. البته در زمان حضور صالحی امیری دغدغه نداشتیم و همه چیز نسبتا خوب بود امیدوارم در المپیک بدرخشیم.
استکی در پاسخ به این سؤال که بوکس چقدر شانس کسب مدال در المپیک دارد، اظهار داشت: من روحیاتم بگونه ای است که نمی خواهم فقط شرکت کننده باشیم. در حضورم در تیم ملی در دو سال قبل در جهانی تا مدال جهانی رفتیم بعد ترکیه را بردیم در اردن سه سهمیه گرفتیم که دو تا به ما دادند. بعد به کرونا خوردیم و پس از آن اردوهای خوبی داشتیم. در قهرمانی آسیا هم درخشیدیم. جدا از بحث مدال شیوه ملی پوشان طوری بود که نگاه ها به بوکس ایران عوض شد. به توکیو می رویم تا بهترین عملکرد فنی و بدنی را داشته باشیم اما در نهایت همه چیز دست خدا است.
منبع:

1400/04/04
14:02:59
5.0 / 5
1089
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد